Vďaka jednotke s krycím názvom „Priamy zásah“ sa kapitánovi Stoneovi (Conrad Dunn) a jeho podriadeným bez akýchkoľvek škrupúľ darí udržať mesto „čisté“, pretože si všetko plánujú a riadia sami – vrátane navrhnutia trestu a jeho vykonania... Ibaže teraz majú za pätami FBI – a policajný veterán Frank Gannon (Dolph Lundgren) sa rozhodol proti nim vypovedať! Nečudo, že naňho vyvíjajú enormný nátlak a ako na potvoru mu práve teraz pridelili „na zácvik“ mladú kriminalistku Billie Rossovú (Polly Shannon). Gannon sa ju, pochopiteľne, pokúša striasť, no ona sa len tak ľahko nenechá! Neskôr sa ukáže, že práve jej neodbytnosť bude Gannonovou spásou... (TV Markíza)

JesterKruger

Tenhle film jsem viděl ve stejný večer, kdy jsem se díval na film Univerzální voják kde je i Jean-Claude Van Damme, a samozřejmě i Lundgren. Vzpomínáte si, jak jsem psal, že Švéd je nejslabší film s Lundgrenem? Pletl jsem se. Film na to, z jakého roku je má zvláštní začáteční titulky, a děj je poněkud nudný. I když ten koncept nebyl špatný. Já se ale bohužel nesmírně nudil, a tenhle film není stvořen na planetě země kouli od toho, aby se stal kultovním. Opravdu si tento film už nikdy znovu nepustím. Moc dobré 2*. ()

chosan

Pokud budu hodnotit jako Béčko což skutečně je tak mu musím dát 45% protože ani takové béčko si víc nezaslouží! Taková příjemná oddechovka! ()

Sa.sa

Klasika na pobavení, nic jiného nešlo čekat a na jedno shlédnutí to stačí.. Bavil jsem se, až na to střílení bez přebíjení :/ Copak z nich nikdo nestřílel z "normální" zbraně?! Takže 3 hvězdy a 50% ()

SidEfect

Becko jak vystrizene z detskych omalovanek. Lundgren se probrodil az k samotnemu dnu filmoveho sveta. Na rozdil od Seagala do toho sel ale jinak, a skoncil zhruba stejne. Tento herec se nikdy netajit chuti beckarit snad celej zivot, ale to, co se mu povedlo v poslednich letech, si snad ani on sam nepredstavoval. Direct action je bohudik to lepsi, cim nas v posledni dobe zasypava. Rozhodne nejlepsi, co v poslednich deseti letech udelal. Drsny xicht, vnadna zena po boku a praskot kosti vseho druhu. Jako oddechovka po prokalene noci vyborne, jako pripomenuti sveho oblibeneho action movie herce docela sklamani. Ale na rozdil od Lucase nebo Diamantovych psu parada. Jen mne mrzi, ze film jako Joshua Tree nebo Johnny Mnemonic uz asi nenatoci. Ze by s tim Stallone neco udelal? Uvidime. ()

Rathe

To je konina. Příběh je docela zajímavý, provedení je strašné a herecké výkony hrozné. Začínající kolegyně se za pár hodin z nováčka změní v ostřílenou veteránku. A Lundgren se obávám není otrávený jen z korupce, ale i z filmu. ()