Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

petero odpad!

Krv v tomto filme tečie potokom skoro v každom zábere filmu, no žiadnych brutálnych scén som sa nedočkal. Proste tu tečie krv kade tade a ktovie prečo? Až v polovici filmu som sa dozvedel o čo tu ide, dovtedy ma napadli len dve veci: - to je riadna blbosť, a - mal by som to vypnúť. No aj po vysvetlení to aj tak nebolo o nič lepšie. Proste ako keby som sa pozeral na akvárium s rybkami, ktoré plávajú sem a tam a nevedel prečo. Také bolo aj chovanie postáv vo filme. Atmosféra: 0 bodov. Herci: to nie sú herci. Dialógy o ničom. Hororový odporcovia sa po zhliadnutí tohto filmu utvrdia, že horory sú fakt blbosť (aj keď by to určite v žiadnom prípade nedopozerali). Hororovým fanúšikom to tiež nemôžem odporučiť, lebo po jeho zhliadnutí som ďalší horor už nechcel vidieť. Fakt dobrý nápad bol len na úplnom konci. Keby sa o tom natočil film, to by bolo zaujímavé. Ale pre tých posledným 5 sek. sa neoplatí pozerať toto B-čko (zle natočené a napísané B-čko). Ale krv tu tečie. ()

josieaddms odpad!

A mohl to být i docela dobrý nápad! Akorát že se to nějak úplně vymklo z rukou. Nevěděli jestli jsou detektivka, napínavý thriller, nebo vlastně gore (Ano, i toto už mě sestra naučila!) horror plný krve a nechutných záběrů na lidské mrtvoly. Bylo to nedomakané, a ten nahej chlapík mě za chvíli už jenom štval. Sice se mi docela líbil způsob toho, že zápletku horroru odkrývají pomalu, takže divák vlastně na začátku neví o co přesně jde, ale celkově to bylo nepovedeně nelogické, trapné, nudně natahované, a zbytečně nenaplněné. Škoda toho. ()

eraserhead666

Krvavé stopy se bezesporu honosí dost originálním nápadem. Na policejní stanici se objeví od pohledu nepříjemný klučina, z něhož chčijou litry krve aniž by mu to evidentně nějak vadilo či dokonce ubližovalo.... Jenže dobrý nápad není všechno. S utažením takřka 100 minut už to je trošku horší, po vynikajícím rozjezdu to trošku nudí a prostředních cca 20 minut by tam vůbec nemuselo být a na děj by to nemělo žádný vliv. Ke konci se to však zase zlepší. I přes dobré efekty, film asi moc nestál (ještě že jde na tom vidět, že se nešetřilo na efektech ale spíše na všem ostatním, hercích atd...., chvála za to), občas jsem si připadal, jako by sledoval nějakou z těch hororových epizod AKT-X, což nemíním jako negativum, naopak. Jsem na rozpacích (jako snad ještě nikdy tady) zda 3* nebo 4*, nakonec jdu s hvězdou dolů. ()

Pekisan

Nizkorozpoctak jak lusk, ale so zaujmavym scenarom a chvilu mi trvalo prijst na to o co tam ide a kto je vlastne ten zly. Je sranda sledovat ako cely cas balansuje na pomezi medzi nudnym brakom a atmosferickou chutovkou. Ku koncu (po rozuzleni) to zacina padat na tu horsiu stranu, ale nastastie to rychlo skonci. Vyborny, celkom originalny horor. ()

BoPo

Herecké výkony (hodiace sa do filmu, kde je hlavná hviezda Jean-Claude Van Damme), atmosféra a vlastne všetko pôsobí ako z 90. rokov. Ale niečím Lesní duch, pardon, Krvavé stopy dokážu napriek do očí bijúcej lacinosti zaujať. Ono prehliadnuť kráčajúceho nahatého chlapa, ktorý si "zaplával" v krvi je pomerne dosť ťažké. A po tomto úvodnom výjave, ak ste v správnom rozpoložení (unavený na sledovanie niečoho rozumného, ale nie dosť unavený na zaspanie), tak si môžete oživiť dojmy z čias ZŠ. ()

• Film bol natáčaný v okolí Los Angeles. Konkrétne na miestach Topanga Canyon, San Gabriel Damn a Sanna Ranch. Filmovanie trvalo 21 dní. (Jello Biafra)
  • Počas úvodných titulkov vidíme záber ženského tela, ktoré je pokryté drobnými muškami. Dotyčné telo v zábere patrí herečke Natalie Avital (Darby), ktorá mala počas natáčania celej scény na sebe okolo 5 000 ovocných mušiek. (Jello Biafra)