Rodina Stallonových

(relácia)
  • USA The Family Stallone

Pohled do soukromí oceňované akční ikony Sylvestera Stalloneho v jeho dosud největší roli, ve které je manželem své ženy Jennifer a otcem jejich tří dcer Sophie, Sistine a Scarlet. (SkyShowtime)

KuceraJohny

Člověk si večer chce něco pustit, ale nehledá fiktivní příběh. Nechce nic náročného spíše naopak. Sylvester Stallone je pro něho zajímavá osobnost a najednou narazí na pořad The Family Stallone. Tři hvězdičky dávám hlavně kvůli tomu, že první 3 epizody splnili přesně to co jsem potřeboval. Zcela bez přemýšlení tupě na něco koukat dokud nebudu dostatečně unavený abych usnul. Pořad není úplně záživný, ale já s tímto žánrem nemám vůbec žádné zkušenosti, takže je možné, že tyto rodinné reality show takhle zkrátka vypadají. Sly se v mých očích nijak neposunul, jeho dcery jsou to o čem vlastně celý seriál je a Jennifer je zvláštní, ale asi nejvíce zajímavý prvek celé rodiny. Upřímně je zcela jasné o co tu jde. Vydělat peníze na tom, že jste vlastně sami sebou a hlavně, hlavně zviditelnit Scarlet, Sistine a Sophii, protože přece jen Kardashians jsou v USA také ty největší hvězdy. ()

Ewík

dokoukáno 09.12.23: Tyto seriály (k TFS třeba I am Georgina, The Kardashians) beru jako rozšíření Instagramu - takže další způsob PR. Ovšem tento seriál jsem se rozhodla dokoukat, protože mě příjemně překvapil jak stopáží (20 minut je krásně zkouknutelných na dvakrát), tak hodnotově (hodnota rodiny, čas jako komodita, komunikace, zpracování šílených rodinných kořenů) a samozřejmě tím, že se tam ochomýtal Sly (pro kterého mám slabost). Příjemně strávený čas a rozšření povědomí o Slyovi (spolu se Sly a Tulsa King). ()

DonBraso

Po třech dílech těžko soudit,ale proč se nepodívat na Sly rodinku, hlavně jeho dcery.Je to typicka realita show z řad MTV, která rychle uběhne.Samozřejmě i od Sly je tam něco navíc, než poznáte z jeho filmů.Třeba ,že nestřílí jak Rambo,jeho kamarád je Lundgren a Al Apacino se taky zastaví na pokec.Jeho brácha sbírá všechno s jeho tématikou.Vlastně je toho kupodivu dost.Tak nakonec po 8 dílech se motivy opakují a o holkách už víte maximum a už to moc nebaví.Rodina je základ, poslední díl hutná nostalgie.75% ()

kenkaku

No ták… opravdu nevím co kdo od tohohle čekal, ale já dostal to co říká název. Sly sám prohlásil, že šlo o cestu jak trávit víc času s rodinou, protože čas je to nejcennější co člověk má (obzvlášť když mu je 76). Tedy není to zcela jasně “One man show”, ale točí se to okolo celé rodiny, tedy šesti klíčových postav. To také samozřejmě znamená, že show má momenty vyloženě otravné podle toho na koho z těch šesti se zrovna zaměří pozornost (za mě cenu dutina roku získala nejmladší dcera Scarlet). Hromadu těch “normálních” a pár vyloženě legendárních. Ty nejlepší momenty jsou, kdy Sly čelí hrozbě se stát dědečkem. Ty klidně lze vidět víc než jednou :). ()

Chrustyn

Sám Sly na vedlejší koleji a větší zaměření na jeho ženu a hlavně dcery. Holky jsou pěkné, bohužel trochu jednodušší a poslouchat jejich problémy typu, "s někým chodím pár měsíců a nevím jestli to je vážný" se dají vydržet pár minut a ne několik epizod. Prvotní nahlédnutí zajímavé ale na reality show to není a divák nedostane ani nic zábavného nebo dokonce šokujícího, aby měl motivaci celou show sledovat. ()