Jmenuji se Georgina

Reality-TV
USA, 2022

Účinkujú:

Georgina Rodríguez

Máma, influencerka, podnikatelka a taky partnerka Cristiana Ronalda. Georgina Rodríguez v dojemném portrétu dává nahlédnout do svého každodenního života. (Netflix)

enceees odpad!

Tenhle dokument má jedinečnou vlastnost, kterou jsem ještě nepoznal. Má pozitivně vykreslit postavu, o jejíž existenci jste vlastně dosud moc nevěděli. Po zhlédnutí jste ale zjistili, jak ji vlastně nenávidíte. Místo zákulisí soužití s CR7 - jednou z nejslavnějších osobností světa - se vás jeho partnerka snaží ze soukromých jachet a tryskáčů přesvědčit, že je úplně obyčejná holka, jejíž největší starostí je výběr luxusní dovolené nebo ošacení na společenskou událost. Pokud přeci jen zapochybujete o něčem jiném, pravidelně vás o její skromnosti a dokonalosti předsvědčují její přátelé, pochlebovači, asistenti či manažeři, které hlavní hrdinka za odměnu soustavně ponižuje. Tedy pokud zrovna nepoužívá nejzažitější klišé typu, že přátelé a rodina jsou nejvíc… A ať komentář nevyznívá jen jako snůška negace - jejího milého za sportovní úspěchy uznávám a reskektuju. ()

vikino1 odpad!

Čekal jsem dokument o jejím strastiplném životním příběhu, ale ne ono je to jen povrchní píár video o životě v luxusu plné product pacementu nejdražších značek jako LV, Prada, Guci, Ferrari atd. CR7 aspon něco umí, tahle k tomu podstaténu bohatsví přišla pouze roztáhnutím nohou (by mě zajímalo, jestli se to Chrisovi aspon líbilo - jestli není radši se spocenýma klukama po špílu ve sprchách). Vše ostatní co umí a čemu se věnuje bych s podobným majetkem dokázal taky (vlastě by to dokázal kde kdo). A to její - rodičovství  nade vše - ji absolutně nevěřím. By mě třeba zajímalo, kolik mají k dispozici chův. Ale tyhle opravdu zajímavé perličky z jejich života v téhle reklamě na luxus záměrně nenajdete. Tohle je pro mě ztráta času, přestal jsem po 4 dílu. Podstatně zajímavější určitě bude Miliardář Elon Musk - vždy s předstihem ()

EnnyBerry

Jarmark marnosti. Mladší verze Ivany Trumpové, nevkus, zlato, kožichy, utrácení, obžerství, soukromé letadlo, jachty, pozlátko. Jednostranný pohled, snaha ukázat že "I'm still Gia from the block". Svou matku v dokumentu zatajila, chyběla na večírcích u příležitosti odhalení pohlaví svých budoucích vnoučat, svá současná nehlídala, nebylo ukázáno kolik má chův a uklízeček. Nepochlubila se, že její otec strávil 10 let ve vězení za pašování drog a poté jej Španělsko vyhostilo do Argentiny. Georgina má ještě starší sestru, které v dětství zemřela máma, otec byl ve vězení, tak ji Georginina máma zavřela do internátní školy a v současnosti se k ní Georgina nezná, ani k strýci který jí suploval otce, ani své babičce neukázal její pravnučku. Neobjektivní "dokument", podlézavá a podbízivá novinařina. Škoda, potenciál to mělo, vyváženost chyběla. ()

Drozdo57 odpad!

Influencerka, podnikateľka a až potom manželka Ronalda. Než ho spoznala, predávala v obchode. Nechcem znieť zatrpknuto, ale nemyslím si, že je dobrou vizitkou našej spoločnosti, úrovne, kultúry a tak, keď sa zrazu zaujímame takýmto spôsobom o nejakú osobu len preto, kto je jeho partner (ahoj, Michelle Obama...). A ani mi nie je sympatická. Stále vlastne len rozpráva, koho stretla, čo si oblečie alebo kúpi. HBO Max má 2 hodinový dokument o Tony Hawkovi! Netflix má MINISÉRIU(!!!) O MANŽELKE FUTBALISTU!!! Ktorá je z polovice vlastne celovečerná reklama. Ak chce Netflix propagovať výnimočné ženy, toto nie je smer. Určite je niekde na svete nejaká šikovná žena, ktorá napríklad lieči rakovinu, a o ktorej sa dá natočiť aspoň hodina veľmi pútavého audiovizuálneho diela. A nie toto... ()

Zolky odpad!

Dievca, ktore malo v zivote to obrovske stastie, ze stretla najvacsieho sportovca sucasnej doby a okrem toho, ze sa stara o deti, co by mala robit kazda normalna matka, tak v podstate nevie co so sebou. Ronaldo je moj oblubeny hrac a bol som velmi zvedavy, ako vyzera jej zivot, no zial, musim povedat, ze som videl novodobu reality show "Geissenovci" namiesto pekneho zivotopisneho dokumentu. Riesit dovolenky, kupovat kabelky a prerabat domy za peniaze inych to snad vie kazdy. ()