The Flood

V Louisiane zúri hurikán a skupina väzňov sa to pokúsi využiť na útek. Avšak ich poslednou starosťou sa stanú prípadní prenasledovatelia, keď ich plány narušia hladné aligátory. (Arsenal83)

Aceboris odpad!

Hurikán skomplikoval prevoz väzňov. O pomoc preto požiadali najbližšie väzenie kde by mohli prečkať búrku . Tej šéfuje šerifka Jo Newmanová, Nicky Whelan   blondínka ktorá remeslo prebrala po svojom otcovi. Situácia sa skomplikuje keď do väzenia preniknú dva krvilačné krokodíly, ktoré sa nezastavia pred ničím.  --- Asi takto by sa dali zhrnúť prvé minúty  tohoto animal hororu. Žiaľ celá produkcia vrátená hercov musela byť dobre našlahaná. Ved pre ilustráciu, miestnosť je zaplavená vodou , ale policajt zapne svetlo v miestnosti, veď nevadí , že tam elektrina iskrí, no zabije to tým, že po zapnutí svetla, zapne baterku. V tej istej miestnosti o čosi  neskôr, vplávajú dva veľké krokodíly. Miestnosť veľká cca 4 x 4 metre a oni tam plávajú a schovávajú sa ako v mori. Mega silná šerifka , ktorá premôže silou krokodíla , pretlačí ho a zavrie dvere. Následne zavretý krokodíly priplavajú a jedného z nich zožerú, pretože nechajú nezmyselne otvorené dvere. O chvíľku na to, vymláti dušu dvom svalnatým chlapom, ktorých pustia , pretože musia.  O minútu neskôr , šerifka vymyslí plán ako zdrhnúť , lebo cez dvere nemôžu, takže prestieradlo z väzenských postelí pomôže. Tu je zaujímavé ako sa šerifka dostala hore aby to zviazané prestieradlo pripevnila. Takto sa dá pokračovať do skončenia filmu. Je až neuveriteľné , že  Casper Van Dien má  nadanie hrať v takýchto prepadákom. Nicky by spravila lepšie keby sa venovala porno filmom, tam by dokázala možno niekoho očariť. Za mňa neskutočná a totálna blbosť , ktorá sa našťastie dala zrýchliť . Odpad ako vyšitý. Za mňa 0/10 ()

panvasik

Popravdě? Čekal jsem to horší. Jedná se o film z dílny Lionsgate, což mě totálně odjebalo hned při startu. Fakt nechápu, jak se k tomu dostali, ale dobře. Neměl jsem žádná očekávání a spíš, jsem si to šel pustit, jen tak z prdele, že stejně nakoukavam věci, co letos vyšly. A o The Flood se už docela dlouho šuškalo a já to chtěl vidět a zajímalo mě to. Musím říct, že tak či tak se jedná o jeden z těch povedenějších kousků se špatnými efekty. Hloupý a příliš jednoduchý příběh k tomu pár špatných CGI krokodýlů a banda debilů se sympatickou Nicky Whelan v čele. Nevím jak pro ostatní, ale za mě to je takové debilní kravinka, která se naštěstí nebere moc vážně nebo alespoň já jsem to tak vnímal a tím pádem nemám důvod nejít na 40% ()

Destoroyah odpad!

Už naozaj dlho som niečomu nedal hodnotenie odpad ale tento film si ho zaslúži. Podobný príbeh som videl pri veľa lepších aj horších filmov a niektorý herci stoja za viete čo. Dizajn a CGI aligátorov totálny hnus, a to som si myslel že sa na tom už nič nedá pokaziť ale ešte jedna vec tu je, hrozný CGI dážď ktorý v niektorých scénach vyzerá ako opakujúci sa GIF. HODNOTENIE: 0,5/10 ()

darkrobyk

Pokud nejste fanoušky levných pixelových efektů (i když začínající Asylum mělo daleko horší), mizerných hereckých výkonů a nepřekvapivého scénáře, pak tenhle snímek rozhodně vynechte - ušetříte si čas i odpady, protože ty si film zkrátka nezaslouží. Motivem je trochu připomenuta Kořist (2019), mající samozřejmě skvělé efekty, tady jsou navíc zločinci, protože jen aligátoři by asi nestačili. Zdejší obsah je poněkud zavádějící, jelikož převážení vězni nemůžou utéci, anžto jsou zcela neplánovaně během cesty zavezeni na nejbližší policejní stanici. Mezi nimi je také Russel Cody (poněkud sešlý Casper), kterého potřebuje zločinecká banda. Jde si ho tedy vyzvednout a pak už je to guláš policajtů, vězňů, zločinců a aligátorů. Dojde na řadu napínavých scén a spousta účastníků je roztrhána ještěry. Být větší rozpočet a šikovnější režisér, bylo by z toho slušné béčko. Já se ale bavil, páč jsem věděl, do čeho jdu. A rozhodně mi není líto těch, co si nezjistili nic a co pak byli... zklamáni? Asi tak. ()

John80

Kto mal rád filmy Aligátor a Útok z hlubin toto by sa mu mohlo páčiť Dej sa odohráva na policajnej stanici počas dažďov a záplav v meste , kde sa zastaví autobus prevážajúci väzňov, aby tam prečkal búrku a medzitým ich prekvapia Aligátory. Akciu to má a nič tomu viac nechýba Film určite nenudí 3* Film by si zaslúžil aj vyššie ako ma uverejnené, čím je zbytočne podhodnotený ()