Americká štvanice: Útok na Bostonský maraton

• USA American Manhunt: The Boston Marathon Bombing
USA, 2023, 2 h 58 min (Minutáž: 53–63 min)

Archivní záznamy, děsivé rekonstrukce a exkluzivní rozhovory vrhají nové světlo na tragédii, která ochromila celé město. A taky na dva bratry, kteří v ní měli prsty. (Netflix)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (4)

Americká štvanice: Útok na Bostonský maraton (2023)

Kvalitně zpracované zobrazení této odporné události. Prostor dostane mnoho účastníků, přeživších, vyšetřovatelů atd. Není vám vnucován jen jeden pohled, můžete si předložené informace zpracovat sami a říct si, kdo jak postupoval. Přesně tento typ dokumentů mám rád. ()

Bílá kšiltovka, černá kšiltovka (2023) (E01)

Mám rád přístup dokumentů, kdy se k věci vyjádří více zapojených stran. Úřady, vyšetřující celou událost, oběti, novináři a také civilisté, kteří často udělají více nepořádku než by bylo vhodné. Netflix tohle umí, už tento typ pořadů dělají nějakou dobu. ()

Americký sen (2023) (E02)

Detailně vyobrazené kroky útočníků a jejich počínání. Též popis práce úřadů během vyšetřování. ()

Mrtvý vám nic neřekne (2023) (E03)

Velmi si cením ukázky celého chaosu si hledání ednoho z útočníků. Můžete si sami vytvořit obrázek, zda se něco nepokazilo. K většímu pochopení, co se dělo by však bylo zapotřebí probrat událost minutu po minutě. ()