Our Dating Sim

• Južná Kórea 우리 연애 시뮬레이션
všetky plagáty
Južná Kórea, 2023, 15 min

Jong Hyuk Lee

Talentovaný Lee Wan (Lee Jong Hyuk), který kreslí webové komiksy, se uchází o místo ilustrátora ve firmě věnující se videohrám. Zde se po sedmi lety setkává s Shin Ki Taem (Lee Seung Gyu), který byl jeho nejlepším kamarádem na střední škole a první láskou. Zvládnou dohromady vytvořit novou mobilní hru, která funguje jako simulace randění? (goshyes)

Petra321

Our dating sim si oficiálne tou najlepšou BL k-drámou, akú som kedy videla. Kratučký príbeh, ktorý sa dá pozrieť ako jeden dlhší film, priniesol námet, s ktorým som sa osobne ešte nestretla. Ukončenie strednej školy neprebehlo podľa predstáv, no Shin Ki Tae a Lee Wan sa po siedmych rokoch opäť stretli a po dlhom čase si všetko vysvetlili. Mobilné hry tohto typu, preto som tak trošku váhala, či sa do tohto vôbec pustiť, no našťastie som si rýchlo uvedomila, že nejde o hru, ale seriál. Chémia medzi hercami je úžasná a vedľajšie postavy sa takisto preukázali. Večne unavená Sunny bola rozhodne najlepšia z partie kolegov, s ktorými sme sa mohli stretnúť. ()

jiri.twist

Něco tak roztomilého jsem už zase dlouho neviděl, přitom jednoduchý příběh a já si u tohoto seroše báječně odpočinul. Navíc nevím, jestli je to nějaká nemoc, ale mě se teď pokaždé v korejských seriálech ti hlavní představitelé líbí, jdu se podívat do zrcadla, jestli už také nemám šikmé oči ... tak hoši, v září se uvidíme! A Zuzance děkuji za překlad ... 81099 ()

emkon

Superroztomilý seriál, kde chemie mezi oběma kluky je zatraceně úžasná. Seriál mě hodně překvapil svou lehkostí, jemností, a lidskostí. Na seriál určitě kouknu podruhé :) ()