Prequel seriálu Bridgertonovi, ve kterém mladičká Šarlota po svatbě s králem Jiřím prožívá velkou lásku a jejich sňatek promění svět anglické smetánky. (Netflix)

Recenzie používateľa quokam k tomuto seriálu (3)

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových (2023)

Love actually. Nejhlubsi rada z univerza Bridgerton. Samo, pokud za odpad povazujete puvodni serii, nezaujme vas ani tato. Jiste, ma to sve mouchy. Violet je tam pouze kvuli jmenu na Be, jeji nahle rozkvetla zahrada vzbuzuje jen jakysi utrpny usmev. A skoda opusteni mezirasovosti, tyto vedlejsi linky jsou slabsi. Ale hlavni dej stoji za to a ustredni dvojice ci trojice hercu nepostrada charisma, chemii, uveritelnost a schopnost vzbuzovat empatii pro svou postavu. 8.5/10. PS Bridgetonovi nejsou a nikdy nebyly kostymni historicka dramata. Jasne to ilustruji moderni hity v dobovem provedeni. Mohu vas ujistit, ze napr Adel v 18 stoleti nezila. Nejedna se o historicka dramata, ale v podstate o soucasne romanticke pribehy v historickych kostymech. Update 10012024 muj maly osobni oscar pro dila poprve shlednuta v roce 2023. Udilim cenu za nejlepsi herecky par v dramaticke roli pro Indii A a Coreyho M. ()

Budoucí královna (2023) (E01)

Bridgetonovi se vzdy vznaseli vysoko nad zemi v mezirasovem univerzu,pokud mi neco neuniklo, zde se vsak, a to znacne neduveryhodne, od prvni dilu resi rasove predsudky, coz vsak narusuje puvodni poetiku. Zaciname na 6/10. ()

Dokonalé líbánky (2023) (E02)

Toto uz jsou Bridgetonovi, jak je zname, jak lezi a bezi. 8/10. ()