Milton (Ben Kingsley) je starý chlapík, ktorému zomrela dávno žena, syn sa mu odcudzil a dcéra Denise (Zoe Winters), ktorá je veterinárkou, je jediná osoba, ktorá ho chodí navštevovať, pretože býva v tom samom malom meste, kde on. Milton má stereotypný štýl života, ktorý sa mu však zmení v momente, keď mu do záhrady havaruje mimozemšťan so svojou vesmírnou loďou. (sochoking)

Simon.Dobes

Krásny feel-good filmík s myšlienkou, ktorá by nás mala donútiť sa zamyslieť nad tým, ako sa správame k starším ľuďom a koľko času im venujeme. Je to podarená alegória. Párkrát sa zasmejete. ()

Daiker

911  co potřebujete? Na zahradě mi přistála  vesmírná loď a zničila mi Azalky.... Miltonovi začíná stařecká demence a na zahradě mu přistane UFO. Samozřejmě, že mu nikdo nevěří.... Drama o podzimu života s návštěvníkem z vesmíru. Je to smutné, úsměvné s naivní sci-fi linkou. Žádnou akci nečekejte, pomalé tempo mi vůbec nevadilo... ()

nikhaj

Ak spravia garyho 2 urcite si pozrem . Cakal som iny zaver takze skoda. Inak velmi prijemny pribeh o starobe a zivote. Velka spokojnost napriek tomu ze som zvazoval ze film odignorujem ()

sochoking

Film som chcel po pár minútach vymazať. Našťastie som ho pauzol, prečítal si tunajšie komenty, z ktorých ten, od kolegu nikhaj, ma presvedčil o presnom opaku. Dobre som urobil. Je to príjemná jednohubka so skvelými dôchodcovskými hláškami (jasné, fuckuje sa tu tiež) a s príjemnou muzičkou. Navyše mlkvy E.T. Gary bol absolútne fantastický! P.S. Po tom, ako som zistil, že Gary je herečka Jade Quon , už som videl u neho len babské pohyby a mimiku :) ()

cernakus

Melancholická alegorie na stárnutí. Dědula Kingsley a dvě babky se ujmou mlčenlivého emzáka, který nezvládl řízení a shání kočky. Je to pomalé, je to lehce absurdní, má to občasné komické momenty a podmanivou táhlou hudbu. Kdyby to se to na samém konci zcela neztratilo, asi bych dal 4 hvězdy, ale ten pocit neukončenosti přechází do pocitu zbytečnosti celého filmu, takže za tři je maximum. ()