Don't Look Away

• USA Don't Look Away

Po tom, čo gang zločincov neúmyselne vypustí na svet nadprirodzenú silu, je mladá žena Frankie (Kelly Bastard) presvedčená, že ju prenasleduje figurína zabijaka. Čoskoro si uvedomí, že v ohrození sú aj jej priatelia. (Arsenal83)

vegetol.mp

Film o vraždící figuríně? Tvl, co bude příště? Vraždící koště nebo odpadkovej koš? Bože! Nicméně na to, jakej je ten výchozí koncept naprostá píčovina, to dopadlo docela dobře. Bafaro dokázal natočit napínavej a atmosférickej horor, kterej občas kazí mizerný CGI (pád asiatky na chodník nebo utržená hlava), ale celkově to docela ujde. ()

Arsenal83

Netreba brať názov vážne. Kľudne sa kukajte preč. Alebo vôbec nekukajte. Vyzerá to ako paródia na slashery zo sedemdesiatych rokov, lenže tu najlepším hercom bola tá figurína. Ale možno to vôbec napríklad hlavnej predstaviteľke vôbec vyčítať? Keď sa voláš Kelly Bastard, tak sa ti už fakt nemá čo posrať. ()

pornogrind

To byla nehorázná trapárna kterou ani nehodlám víc komentovat. Snad jen rada pro případné další diváky Don't Look a pusť si raděj něco jinýho. Slabá 1hvězda. ()

oveckaoa odpad!

Tenhle film mě dalo velkou práci stáhnout  jelikož k každé verzi co jsem stáhl mě neseděly titulky takhle jsem to zkoušel natřikrát a až jednou to vyšlo, když to vezmu zpětně nestálo to za to jediné co zde zaujme je příjmení herečky Bastard . 3 chlápci vykradou kamion tam je figurína ta je zabije a kamioňák  ji vidí a utíká na silnici kde ho přejede a zabije ženská ta figurína pak pronásleduje ji a její kamarády.  Pokud Vás to láká tak Vás zklamu je to nudné vraždy to ani neukáže  a figurína vypadá směšně. Film nemá ani konec jelikož nezjistíme co se s ní stalo přesuneme se jen k dalším stěhovákům co je ta figurína zabíjí. P.s. ona přejela a zabila chlapa policajtům to bylo úplně u prdele a nechaly ji odjet nikdo jí nedělal testy na alkohol, drogy nic a ani jí nezabavil auto  ona byla ještě tak v pohodě , že s tím autem co mělo zakrvácené skla odjela domů a ani si to neutřela a ještě šla na diskotéku. P.s. 2 Její přítel jí řekne, že se mu zdálo, že ji zabil a ona mu na to odpoví si šťastný.  0 procent ztráta času. ()

majo0007

Niekomu to bude pripomínať "It Follows". Logiku nehľadajte - ako ostatne pri všetkých doterajších počinoch od Bafara, z vôd podpriemernosti stále nevyplával. Ten "Manekín-pandrlák" ale bude najpredávanejšou maskou na tohtoročný u.s. Halloween. ()