Epizódy(16)
-
Der tote Nachbar (S08E01)
-
Ein fragwürdiger Deal (S08E02)
-
Reinen Herzens (S08E03)
-
Bodyguard (S08E04)
-
Happy End (S08E05)
-
Die Notenwenderin (S08E06)
-
Auf dem Kriegspfad (S08E07)
-
Heile Welt (S08E08)
-
Der Kunde (S08E09)
-
Donald (S08E10)
-
Der Komplize (S08E11)
-
Das Pessach-Fest (S08E12)
-
Hajos Geheimnis (S08E13)
-
Grauzone (S08E14)
-
Dienst nach Vorschrift (S08E15)
-
Unerwarteter Nahschuss (S08E16)
Hrajú
Anne Kasprik
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Luise Helm
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Regula Kukula
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
HeliCops - Tím AK 1 (1998) (seriál)
Josef Heynert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Simone Cohn-Vossen
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Nadine Warmuth
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Bez hraníc (2013) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Daniel Friedrich
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Lars Gärtner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Holger Daemgen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Versailles (2015) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Martin Brambach
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dieter Bellmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Wunschpunsch (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Anja Taschenberg
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Josephine Schmidt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Anne Arzenbacher
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Heikko Deutschmann
Rakúsko
Najlepšie seriály:
1864 (2014) (seriál)
Kolo času (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Tobias Schenke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Paula Hans
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Carina N. Wiese
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Gisela Trowe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Katharina Rivilis
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)