Sheroes

Do Thajska dorazia za ďalším hedonistickým dobrodružstvom štyri kamarátky zručné v umení vykrádania. Ich plány sa však rýchlo narušia, keď jednu z nich unesie notoricky známy drogový boss. Čaká ich náročná úloha, v ktorej musia všetky zabojovať spoločne a využiť svoje jedinečné zručnosti v neľútostnom boji o prežitie. (Arsenal83)

Grezocrusk

Z dievčat sa stanu rambovia, muži sú slabý jak papierové slamky. Ak nie je čo k pozretiu, dá sa to ako jednohubka bez zamyslenia pozrieť. Ale ako nič moc. Je na uváženie či máte tak nudný život ako ja :D ()

domirovec

Ach jo, proč chudinka Isabelle Fuhrman nemůže dostat alespoň jednu průměrnou roli v alespoň jednom průměrném filmu, to ji filmaři vážně tak nemají rádi?.. Jde však vidět, že se alespoň do tohohle žaludeční vředy vyvolávajícího snímku dokázala propašovat jedna dobrá, kolem židle tančící scéna s Izzy Fuhrman, která jako jediná ve filmu umí hrát, zatímco mi tato jedna, jedna jediná scéna vykouzlila malý, lehounce zmatený úsměv na tváři (zmatený, protože si ji pamatuji jako vražedného Sirotka z roku 2009, kde se opravdu netočila polonahá kolem židle), ale všichni stárneme, takže za mě jenom jedno menší PTSD, jinak v pohodě. Takže - jedna dobrá, alespoň trošku ''zajímavá'' scéna = jedna hvězdička navíc za Isabelle, všechno ostatní je těžce podprůměrná, zdraví závažná kompilace lidské demence a špatných filmařských schopností. Tak jo, mám to za sebou, teď už mohu jít konečně dělat něco produktivnějšího, to znamená dělání čehokoliv jiného, než koukání na tuhle bejkárnu. 1/5 ()

Arsenal83 odpad!

Ďalšia skvelá záležitosť pre cieľovú skupinu divákov, čo majú namiesto mozgu prachovku. Už len ten začiatok ponúka scenáristickú veľkosť ducha, keď štyri tupane postupne do kamery povedia silné slová: Fucking bullshit! Z toho by sa strachom posral nejeden Bendik, rýchlo však zistíme, že to bola vlastne charakteristika filmu. Scenár je potom tak zložitý, že slovo fuck z úst mladých dievčat padá v jednom kuse, takže aj Al Pacino ako Scarface vyzerá proti týmto fuchtliam skoro ako rehoľník, no ale hlavne si myslia, že sú nejaké dámy, ktoré si ale okrem iného radi zadrogujú, zachlastajú a trepú medzi sebou nezmysly o tom, že budú jebať kohokoľvek chcú, proste ladies prvého rangu. Sú krásne rozmanité, modré vlasy musia byť, no a je tu aj lesbický pár, ako inak, rasovo zmiešaný, takže z toho musí byť minimálne nominácia na dúhového jednorožca, hoci tento rok to už odovzdali inému „umelcovi“. No a samozrejme z týchto neznaprdiek sa razom stanú odborníčky na ťažké zbrane, akčné scény ani Jackie Chan a vykuchanie drogového kartelu. A toto má byť akože film pre ženy, netuším, ale ktorá by si to pustila. Ani samotné „herečky“ si to od toho pocitu strápnenia nepustia. ()

Mini_X

Jediný důvod proč jsem si pustil Sheroes bylo kvůli tomu, že ve film hraje Isabelle Fuhrman. Už z trailerů šlo vidět, že se nebude jednat o velkolepou akční jízdu, ale furt jsem si řekl “fajn zkusím dát tomu šanci, aspoň uvidím nový film, ve kterém bude hrát Isabelle Fuhrman„. Ale musím říct, že to nestojí za váš drahocenný čas, který budete prožívat na této zemi. Jediný 3 důvody proč byste si pustili tenhle film jsou, buď kvůli Isabelle Fuhrman, která je ta nejlepší část celého filmu. Oproti ostatním herečkám Isabelle do své role dává co největší maximum a důvody proč v nějakých scénách nehraje, tak jak běžné hraje je kvůli scénáři. Další důvod, proč byste si pustil tento film by bylo ze zvědavosti, jak moc je tenhle film špatný. Poslední důvod by byl, že nevíte do čeho jdete. Celkově snímek má podprůměrný příběh, podprůměrnoů i někdy hrozivoů akci. Musím říct, že snímek si pusťte jenom kvůli Isabelle a jejího sexy tanečku. 3,5/10 ()