Moje rodina - Série 5 (2004) (séria)

Nesem vám noviny (S05E15)

(epizóda)
  • Veľká Británia Glad Tidings We Bring

Každá matka dospívající dcery sní o dni, kdy se z její malé holčičky definitivně stane žena. O dni, v němž uvidí svou dceru kráčet špalírem svatebních hostí k oltáři, aby se tam odevzdala svému vyvolenému... Už už se zdálo, že se Susan těchto dojemných chvil nikdy nedočká, jenže, jak praví moudré rčení, nikdy neříkej nikdy. Pravda, všechno – ženichem počínaje a místem obřadu konče – je tak trochu jiné, než si celá ta léta představovala, ona ale dokáže leccos překousnout. Alespoň si to myslí.

Taková svatba není žádná legrace. A její přípravy kladou na každého zúčastněného nemalé nároky. Nejhůř je na tom ovšem otec nevěsty. Protože na něm je, aby na svatební hostině přednesl slavnostní projev. Benovi se jen při pouhém pomyšlení na tenhle úkol dělá nevolno. A Susanina rada, aby prostě řekl to, co opravdu cítí, mu věru nepomáhá. Neboť představit Janey přítomným jako svobodnou matku s nedokončenou vejškou, chamtivou, povrchní fintilku, která je pro svého otce jedním velkým zklamáním – to by asi nebylo to pravé ořechové. (Česká televize)

Hrajú