warrenur

Uchadzajuci otvarak. V Severnom Irsku, kde je situovany, zrejme nebude tak uplne jednoduche pracovat ako first police response. To uzna kazdy, kto sa aspon trosku zaujimal o tamojsie pohnute pomery. Neznasanlivost, ktoru si tam miestni roky pestuju, ba dokonca sa v nej doslova "rochnia" dokumentuju uz dekady. Prva cast bola venovana partii mladych zelenacov, ktori sa maju zaucat spolu so sluzobne starsimi kolegami. Ak ste niekedy videli americky serial The Rookie (seriál) (2018), budete mat urcite deja vu. Rozhodne nadpriemer, ozehave momenty, nezdary i vyhrotene situacie zachytili pomerne verne. A ano, kedze na malickej vzorke 4och mladasov namiesali roznorode charaktery dost do bilo do oci. Zrejme niekomu nesadlo na jeho chlapske ego, ze zrovna muzsky roockie bol vystraseny typek. :) 65% ()

Hopeman

Upřímně nechápu zdejší hodnocení, připadá mi to jako kříženec amatérismu s diletantstvím aneb na pracáku měli vyčerpané kvóty na pokladní tak vás šoupnou k policii? Hodnotím podle této epizody - víc vidět ani nechci. ()