Andělé pomsty přinášejí akční dobrodružný příběh o odplatě a cti z prostředí středověké Anglie.Katherine (Joanna Pacula), poddaná krále Richarda, nachází po návratu z křížové výpravy místo svého sídla ruiny a její desetiletý syn se navíc dostal do rukou nechvalně proslulého zloducha GREKKORA (Rutger Hauer) a jeho bandy vrahounů. Při snaze dostat se na stopu svého syna se Katherine setkává s další ženou, která má s Grekkorem nevyřízené účty. Společná touha po odplatě obě ženy přivádí k Andělům pomsty. (oficiálny text distribútora)

Grimlok

Děkuji firmě Student Agency, že mi po ránu pustili tenhle film a já tak strávil báječný den, protože jsem se nedokázal přestat smát. Odpad jak vyšitej, ale za ty bitches jednu hvězdičku dám :-D ()

ninho

Přišlo mi to jako prodloužený díl nějakého špatného televizního seriálu. Příšerné dialogy, blbí herci a slabý scénař. Zase vyložený odpad to ale není a navíc jsem to i díky přijatelné délce (90 min.) shlédl v pohodě až do konce. ()

waska

Nudná sračka doslova o ničom. dialogy rovněž o ničom, nulová akce. Jednu hvězdu dám z úcty k Rutgeru Hauerovi ( nechápu jak se k tomu mohl svolit ) a charizmatickému Arnoldu Vosloo ( jeho charizma tu ovšem přijde vniveč ). ()

ali-n

Kam nemôže diabol, pošle ženu. Teda aspoň sa to tak hovorí. Warrior Angels boli nielen, ale aj kvôli nim vskutku čertovsky - zlé. Pár momentov, kde sa objavil Rutger Hauer a dokonca aj Arnold Vosloo, sa začínali podobať na ... film. No bojovníčky a najmä ich "akčné" scény boli hodnoverné asi ako betónová fitlopta. Nemalo to skrátka nič, čo by to mať malo. Nuž ale program cestou do Prahy som nevyberal. MOJE NAJ - Musím uznať, že dejepis nebol mojou silnou stránkou, až na pár období. To ale vážne vyrábali štíty veľkosti pecňa chleba? ()

Lewaso

Červenoknihovnová slátanina. Pan režisér a scénárista zároveň se ani nenamáhal pospojovat si v hlavě historické souvislosti dané doby. Tu přisypal, tam ubral a nakonec posbíral herce z Holandska, Polska, Jihoafrické republiky, Běloruska a okolí a vytvořil seriál Xena Hoodová - první a zároveň poslední díl. Výprava ubohá, zoufale nudné dialogy. Vlastně bych měl dát odpad. Ale mám úlet na Rutgera Hauera - už od jeho předhollywoodské holandské éry. A už jsem ho přece jen dlouho neviděl... ()

DooFooS odpad!

Naivní bezduchá povídačka s duchaprázdnými dialogy, ke které mě přitáhlo nadějné herecké obsazení. Ani to ovšem v mých očích nestačilo na jednu jedinou hvězdu. ()

Virusman666

Zas až tak špatný film to není, aby měl tak neuvěřitelné hodnocení, spíš průměr, ale hvězdičku navíc jsem dal za Rutgera Hauera, to je Pan Herec ()

PamelaJJK

Děs, běs, hrůza, anarchie! Co to jako má být? Neskutečně trapný a amatérský film!!! Představitelka hlavní hrdinky Joanna Pacula je nesympatická a uvěřitelná asi jako sníh na Sahaře.Ta jedna hvězda se tam krčí za Rutgera Hauera a Arnolda Vosloo... ()

chiara odpad!

no tak toto nedopadlo dobre. na historicky film to malo strasne maly rozpocet a potom to aj tak vyzera, tie kulisy hradu boli smiesne, ale to trio hlavnych hrdiniek bolo zabavne. Herecky vykony su zufale a to dokonca aj Rutgera a Arnolda Vosla. ()

The_God

Viděl jsem už horší braky, ale tohle k nim nemá daleko. Vše předvídatelné, nudné, nezáživné a nepovedené. A je mi docela dost líto, že tam hraje Arnold Vosloo. Jako Imhotep mi byl daleko sympatičtější. ()

Luciaaas2

Tenkrát, když film byl poprvé v prodeji na DVD, tak sem neváhal a koupil si ho hned 399,- . Těšil sem se na krásný historický film. I když jsem věděl, že to bude běčkový s béčkovými herci, ale netušil sem, že až tak narazím. Na odpolední nedělní promítání to ujde. Ale od té doby, sem si výběr filmů pečlivě vybíral. Škoda nevyužitých herců, ale co na to, když scénař je hrozný, děravý, režie mdlá. Stím ani kašparek nevykouzlí velké divadlo. Škoda, námět nebyl zrovna nejhorší ()

effel odpad!

Tohle Rutger Hauer a Arnold Vosloo proste nezachrani .... bud u toho clovek muze plakat zoufalstvim a nebo se smat nad lidskym idiotstvím :D Arnie, vrať se zpátky k Mumii, moc tě prosím! ()

Vampira

Včera jsem to viděla v TV. Původně jsem se na to koukat nechtěla, už podle nástinu děje jsem čekala, že to bude kravina ( a taky, že jo), ale náhodou jsem zahlédla Arnolda Vosloo a jen a jen kvůli němu jsem to dokoukala. Jinak je to opravdu bída s nouzí, idiocie scénáře je nezměrná, ale je to tak pitomé až je to (místama) směšné. ()