Ondřej Sokol: Celebrity

Scenár:

Ondřej Sokol

Účinkujú:

Ondřej Sokol

Ondřej Sokol poprvé v roli stand-up komika - tak jak jste ho ještě neviděli! Ve svém vtipném a odvážném stand-up comedy představení se s vámi podělí o své zážitky ze soukromí, historky z natáčení, ale i o to, co zažil při moderování, nebo v lékařské ordinaci. (Voyo)

Jara.Cimrman.jr

Jsem erudovanej odborník na jadernou fyziku, biatlon, nanoplasty, bolivijskou literaturu a stand-up, takže si dovolím konstatovat, že tady snaha byla, výstupy světovejch hvězd byly slušně nastudovaný, ale výsledek je rozpačitej. Hodně na to má vliv nepovedej nástup, pomalej rozjezd a nudnej konec. Mezitím se dá zakopnout o zábavu, přičemž vysvětlení kompromisu je snad i dokonalý. Času strávenýho s tímto začínajícím stand-up komikem zkrátka nelituju, ale hodina a půl bavení publika je trošku nad jeho možnosti. ()

Zagger odpad!

bohuzel, zaradil se slabotou ke Kozubovi, herci to neumi, je to nezazivne herecke povidaci predstaveni, vyplnovani ticha mluvenim pro Sokolovy fanynky v domove duchodcu.. bez dikce, kvalitnich vtipu, gagu, absurdit a zamysleni apod, proste povidani. I horsi cz/sk stand-up komik z comedy clubu ho zfoukne jak svicku, kdyz da dokupy sve stand-upy a vyplni vatou. Jak Stepan Kozub, tak Ondrej Sokol si za sve vystoupeni zaslouzi cenu Poleno Jaromira Soukupa. Je to fuk, ale zda se mi odjakziva, ze je skryty Harapes, stejne jako jsem si to myslel o Peroutkovi... No.. a ted kdyz byl sam za sebe, a ne za moderatora, neco predvadel a prehanel, casto to znelo jako z trans kabaretu, tak si to myslim jeste vice, i nektera temata byly zvlastniho vyberu. ()

Fifer

Sokol neobjíždí republiku a nepiluje svůj stand-upu. Jistě, není to amatér. Jako herec, moderátor a improvizátor má průpravu. Jenomže tohle není krátký stand-up, tohle je 90 minut. Já osobně došel asi k 30. minutě. Některé vtipy nebyly špatné, ale Sokolovy zahraniční vzory to prostě umí líp. Takže jejich stand-up nevypnu, jeho mě brzo přestal bavit. Kdyby to osekal na 30 minut, třeba by to bylo mnohem lepší. ()

geklon

Sokol 1 v závodě o nejvšestranější nemehlo. Formát je unikátně nastudovanej a tak trošku obšlehlej od předních světoých stand up komiků. Obsah je horší. Dost je cejtit co nejuniverzálnější fórky a jejich vystavování...running joke nevyjímaje. Na druhou stanu dost často a to zejména ze záčátku, koketuje s oslovením i nejmaldší generace nerdů....jinak afektovaná šaráda pro babky a šmulky. Jo a ten kluk je fakt vnitřně tak hodinu do sebevraždy..... INSIDE vyprázdněnej, až to bublá. ()