Neklid na lůžku

• USA Disquiet

Po téměř smrtelné autonehodě se Sam (Jonathan Rhys Meyers) probudí a zjistí, že je uvězněn v opuštěné nemocnici tajemnými a zlověstnými silami, které nemají v úmyslu nechat ho odejít. (bianci)

JASON_X

Pointa je samozřejmě jasná od první... no dobrá, tedy od druhé minuty. Ale o to asi nejde, předpokládám, že jasná být měla. Spíš mi vadil polopatismus scénáře, ke konci víc a víc zasviněný melodramatickým patosem a nasládlým pseudoduchovnem, nebavil mě ubohý televizní vizuál, vadilo mi obsazení většiny ženských rolí (samé nesympatické bezduché silikonové kurvy), zamrzelo mě přehrávání Meyerse, jediného slušného herce ve filmu, znechutila mě (už jaksi povinná) vsuvka o bělošském rasismu (a navíc policejním)... A tím vším se tenhle už beztak druhořadý thriller stává thrillerem podřadným. A závěrečná ajlavjů SMSka z barda byla třešínkou na celkové obsahové slabomyslnosti. ()

oveckaoa odpad!

Už jsem strašně dlouho nedal hororu odpad tak jsem si to musel vynahradit na tomhle. Chlápek má autonehodu a probudí se v nemocnici vedle něho je dědek co ho chce zabít tak po něm vyjede a chlápek ho zabije jde dále a jeho tělo není nikde  k nalezení a naopak na něho útočí znova. Tak mu uteče a narazí na další lidi co tam jsou (ženská co šla na operaci prsou, černoch co ho zabil policajt, policajt co ho zabil chlápek co vykrádal obchod, ženská co tam dělá a vozíčkář ) a po všech jdou 3 sešité ženské , údržbář , nějaká sestra a ten dědek a postupně tihle lidé mizí a objevují se. On chce jít nahoru, protože mu to ten vozíčkář pořád radí  ta co tam dělá chce , aby šel dole jelikož tam ukazuje východ. Na konci to vyústí v to, že ten vozíčkář je hodný a chce , aby se odsud dostal zatímco ta co tam dělá je zlá a chce, aby  tam zůstal. Tak on jde nahoru přibere jedno děcko a přežijou. 5 procent za obal a 5 za prostředí té nemocnice. Ruce pryč od téhle sračky nestojí to za to navíc se to táhne. ()

Arsenal83

Rhys Meyers už posledné dva roky berie len filmy pod svoju úroveň a ešte chvíľu a sám sa stane béčkovým hercom. Hoci má ísť o horor, ide len o film s nadprirodzenými prvkami, neprirodzenými hereckými výkonmi, náboženskými podtónmi, no zlyháva v primárnej úlohe a to vystrašiť. Vystrašiť môže maximálne len istú komunitu, pretože sa tu vyskytne aj zlý rasistický policajt. ()

Morholt

Celkem záhy se dá uhodnout, o co vlastně jde, protože podobných nemocnic nebo hotelů či panských sídel už tu bylo přehršel. A ani samotný děj nijak nevybočuje ze zavedených pořádků. Winnick se sice snaží mlžit, ale moc mu to nejde a výsledkem jsou jen zmatky a nelogičnosti. No a divák si neužije ani napětí či povedených masek. Ale mě to přesto celkem bavilo. Ono se totiž pořád něco děje. Meyers je neustále v pohybu, v jednom kuse na něj někdo útočí a nebo někoho potkává, takže už tak krátká minutáž uteče jako voda. Samozřejmě je to jen průměr, ale s vypnutým mozkem se u toho dá pobavit. 50% ()

Daiker

No film začíná luxusně.... Prvních 20 minut s agresivním dědkem překvapila.... A to je vše. Pak nastoupí jakési neherečky typu Tutka obecná a vše šlo do háje.... Ty jejich jizvy nakreslené fiksem jsem jako neviděl 😂 Další postavy jsou jak z AHS light verze. Děj je trapný a nezajímavý.... Škoda, mělo to zůstat v komorním stylu a levná produkce by určitě nevadila..... ()

• Film sa natáčal vo Vancouveri (Kanada). (Arsenal83)