Dvě rodiny spolu mají nevyřízené účty, ale jejich děti se milují. Není jisté, jestli jim rodiče svatbu přejí. Přesto se krásná jadranská vila připravuje na svatbu. Všechno má být dokonalé. Jak se ale svatebčané vypořádají se smrtí cukrářky? Kdo má ještě zemřít? (TV Nova)

mira007

Vražda cukrářky a konec chorvatského dobrodružství Novy... ani to nebolelo. Teď nastoupí analytici a budou to hodnotit a pravděpodobně zjistí, že existuje jeden konkurenční sci-fi seriál veřejnoprávní televize vysílaný ve stejném hlavním čase, který je průser a vyjde jim, že se vyplatí natočit druhou řadu tohoto. ()

otík

Na závěr seriálu to byl slabý a divný díl. Připravuje se fakt divná svatba, do toho umírá cukrářka, která měla připravovat dobroty na svatební stůl, pak se seznámíme s mamou ženicha a tatou nevěsty, pak se někdo snaží tu mamu otrávit a nakonec je svatba, i když mama i tata jsou zabáslí. No není to divné? Do toho policejní čtyřka končí svou službu a čeká nás vyvrcholení vztahu Štáfek - Ferencová. Jako na závěr seriálu prostě nic moc. ()