Danny potká starou lásku a zažije katarzi. Amy ve vztahu s Georgem naráží na další potíže. Podvodné plány zajdou příliš daleko. (Netflix)

Qitek

O.k. Dva extrémně nesympatyčtí lidé si jdou “po krku” a kolem nich se motají vedlejší ( nesympatičtí ) lidé ( manžel, šéfová, bratr ), kteří tam jsou, jen aby byli. Důvod to sledovat nemám a tak tuhle dobrovolnou nudu ukončuji zřetím dílem a je mi úplně jedno co se z tohodle údajně kvalitního nádechu Netflixu vyklube. I kdyby si vlastníma rukama vytrhali orgány z těla, nebudu cítit nic než “konečně”. Jestli tohle je jedna z nejkvalitnějších věcí co Netflix za poslední dobu stvořil, je to jen důkaz jeho úpadku. Přívlastky “Odvážný, originální, mistrovský” mi hlava nebere. ()

Anderton

Tretia epizóda sa vydáva dosť nepredvídateľnými smermi a je to len dobre. To najlepšie nás samozrejme čaká na konci epizódy a som veľmi zvedavý, kam to celé bude smerovať. Tvorcovia hrajú s divákom takú hru, aby sa ten čo najviac tešil na záverečnú konfrontáciu medzi všetkými zúčastnenými, možno to bude pripomínať dokonca aj western. ()