Faiabōru - チャーミング

(séria)
  • angličtina Charming

Fireball Charming je pokračováním anime Fireball z roku 2008. Příběh však mapuje dřívější události a to od roku 48234 (Merkur Éra). Anime si víceméně zachovává svůj původní formát, jde tedy stále o krátké humorné příběhy založené na vzájemné interakci hlavní hrdinky s jejím sluhou, ke kterým se přidávají i nové charaktery. Pokračování také vysvětlí pointu některých vtipů z původní série. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Nevím, možná už to nebylo tak vtipné, ale ta finální pointa v 13. dílu se mi líbila. Graficky snad ještě lepší jak první série. Přidalo se také pár dalších nových postav, z nichž mě ale žádná výrazněji nezaujala. Humor je zaměřen spíš na různá přeřeknutí hlavní hrdinky, což už tak vtipně po určitém čase není. Přesto se mi to pořád docela líbilo, ale pravda, je to minimálně o dva body slabší jak první série...6,3/10 ()

Larky

SonGokussje 13 dvouminutovek lehce potěšilo, já se těžce nudil.Vtipy nejsou vtipné, vizuál, ikdyž má být asi hlavním trumfem je nehezký a jinak...není nic moc co k tomu říct dál.Fireball Charming je naprosto zbytečný a to zbytečný i natolik, že i kratičké epizodky jsou naprostou ztrátou času.Pryč od toho.Lepší 1* ()

SonGokussj

Vsazeno na grafiku, ubráno na vtipu, takhle bych asi shrnul po 9 episodách pokračování velmi dobrého Fireball seriálu. Daleko méně zábavné, ale i přesto vás těch 13 dvouminutovek lehce potěší :-) 70% ()