Louis C.K.: Back to the Garden

Louis C.K.

Účinkujú:

Louis C.K.

ScarPoul

Z novodobých standupov Louisa C.K. asi najslabšie. Ale to asi aj pre to lebo niektoré vtipy použil aj v Dolby výstupe. Niečo funguje, niečo je repetitívne a nie na všetko som bol úplne naladený. Čo môže byť pokojne aj moja chyba. U mňa niekde na pol cesty. Louis má oveľa lepšie stand upy. ()

Fifer

Další special kdysi oblíbeného kdysi zrzka. Tentokrát jako live stream. Samozřejmě, oblíbený je pořád, jen ne v Hollywoodu. Jaký tedy je? Opakují se některá témata? Ano. Jsou tu témata, která už zvládl dříve lépe? Ano. Přesto tu najdete hafo vtipů, které vás rozesmějì. Je tu i moje oblíbená věc: Louis vtipně převypravuje bibli. Myslím, že v této oblasti už překonal i svého britského rivala Gervaise.  Je jasné, že woke média zase prohlásí, že CK už míří jen na alt right boomers fanoušky a že za své hříchy dost netrpěl. Já ale nehajím to, co dělal ve svých vztazích. Nemyslím si, že člověk musí konzumovat obsah jen umělců bez hříchů. Ale who cares, co zase budou blekotat?  Je to dobrý stand up. Bavil mě víc než jeho poslední film. Přesto je třeba přiznat, že ty nejkultovnější stand-upy Louise CK jsou ještě o hvězdičku lepší. Myslím, že se na tom podepisuje fakt, že v nedávné době natočil film a udělal dva stand-upy (Sorry a tento) a k tomu samozřejmě jezdí po klubech. Sám CK v rozhovorech přiznává, že byl pod tlakem a měl málo času. ()