Na vrakovisku v hydraulicky zlisovanom aute nájdu mŕtvolu, ktorú nemožno identifikovať. Filip Koenig s kolegami z polície odhalia, že prípad má niečo spoločné s tlačením falošných peňazí. Napokon sa zistí, že mŕtvy je študent univerzity, na ktorej učí Filip.  Otázky pribúdajú a okruh podozrivých sa zväčšuje.  Hlavným podozrivým je obchodník so šrotom, ktorý podozrivo zbohatol. Nechal obchodník so šrotom zmiznúť majiteľa kradnutého auta? Alebo zabil milenca svojej mladej ženy? Alebo má s prípadom spoločné niečo jeho syn? Alebo je za zločinom jeho manželka, ktorá flirtuje s Filipom? (TV JOJ)

Arsenal83

Nuž, ak chcete zviesť manželku svojho policajného šéfa, môžete byť aj hnoj Loj a podarí sa to, ak tým šéfom je pavián Stanke. Len z toho hnoja nemuseli robiť takého sexuálneho dravca, že sa pred ním podlamujú kolená aj rehoľným sestrám. Napodiv sa ale scenár odviazal a normálne dovolil že nadávať mužov na ženy. Čo netreba uznávať, ale od určitého momentu sa mi zdalo, že feministicky je dovolený len opak. ()