Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

Recenzie používateľa bourec k tomuto seriálu (2)

Zákony vlka (2023)

Za ty dvě hvězdy mě můžou autoři poděkovat. Na začátku série se na manžela Rybový- starostu provalily dotační podvody jen tak mezi řádky, aby se to vlastně v tom seriálu připomělo snad dvakrát jen tak koutkem huby. To mě docela nasralo. Ty případy byly celkem nanicovatý. Další perlička je herečka v roli policajtky. To byla vážně pecka. Nic horšího jsem jako herečku neviděl. A konec. No, asi se nedal čekat nějakej růžovej happy end, ale tohle mě moc neuspokojilo. Brož v krabici na hračky, a Rimský doufám neslíbil pokračování. Mohlo to bejt sakra lepší. 40%. ()

Série 2 (2023) (S02)

Druhá série měla opět trapný případy, na jejichž pozadí se odehrával příběh důležitější. Bohužel překombinovanej, a místama i trapnej. Takže tu sérii jsem dojížděl už jen za zvědavosti, jak se to vyvrbí. Konec idiotsky přízemní, bez konfrontace i bez většího napětí. Ale já to vlastně čekal. Česká seriálová produkce je horší a horší. 30%. ()