Jack Charles má k dokonalosti daleko. Na živobytí si vydělává drobnými krádežemi a podvody, a kromě toho rád a ochotně zapomíná, že je také otcem dvou dětí. Potomkové se ovšem o svá práva hlásí, a to v nejméně vhodnou dobu - Jack má právě v plánu konečně a definitivně zbohatnout a vůbec není nadšen přítomností své dcery Kelly, která utekla z dětského domova a oznámila mu, že hodlá žít s ním. A kdyby jen to. Sdělí mu také, že její bratr Eddie je v podobném zařízení, kde s dětmi zacházejí velmi surově, a donutí otráveného Jacka, aby chlapce unesl. A tak se Jack Charles vydává za svým velkým "kšeftem" - s dvěma dětmi na zadním sedadle a s policií v patách. Jejich putování je velmi dramatické, už proto, že se o tátu lumpa zajímá vedle představitelů zákona i sličná novinářka a obě děti. Jack postupně, tak trochu proti své vůli, propadá jejich kouzlu, důvěru a lásku. Velký a úspěšný podvodník z něj asi nikdy nebude, ale jako táta má své možnosti... (oficiálny text distribútora)

Kryton

TV evergreen je pro mě jen jeden z řady ubohých rodinných komedií, které vždy skončí jak na začátku doufáte. Nebýt Swayzeho tak to padá dolů. ()

gogos

Klasická TV komedie, hojně vysílaná u nás dodnes... Na vtipu to celkem postrádá, děj také není kdovíjaký. Jednou koukatelné, podruhé po pár letech se to ještě dá... ()

Skip

Jak je Swaye fizicky odpornej, tak je trapnej a stejný je i film. Od pádu do odpadu ho zahraňuje jen pár momentů, kdy se dalou zasmát. ()

Figu

Paťase je škoda. Asi ani né tolik jako herce, ale určitě jako charismatickýho borce s obrovitánským zlatým srdcem. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na jeho taneční dovednosti. Nicméně jestli natočil za svůj život krom Ducha, Bodu zlomu a Hříšnýho tance ještě něco za chválihodnej počin, měl by se zmínit třeba Táta lump. I když jde o obyčej, určitě na Swayzeho kvalitu herectví je to bomba. 55% ()

Nivenx

Tento film si myslím, že nebyl úplně zlý. Patrick Swayze v hlavní roli nevadil, příběh uspokojil a celkově to bylo docela svižně natočeno, že snímek nenudil. Tak za mě 55%. ()

panMartin

Nudná komedie, v které se trapně řeší rodinné problémy, která ničím nezaujme a kterou zapomenete asi tak deset minut po jejím shlédnutí. Patrick Swayze v jedné ze svých lepších rolí. Jinak je to nudná záležitost bez špetky humoru, napětí a vůbec bez nápadu. ()

Revolver

Hodně podprůměrná rodinná komedie, která ničím nezaujme. Na žebříčku nejhorších filmů Patricka Swayzeho se tento těší nejvyšším pozicím. ()

donnie22

Podarená komedia :-) Patrickovi Swayzeimu som toho otca vagabunda uveril.Hral velmi dobre.Videné dnes prvykrát na Joj plus.V slovenskom zneni: Martin Kaprálik. ()

RadimFišer

Já miluji tuhle bezve cestu amerikou s frajerským tátou, který je odvážný jak James Bond znásobený desetkrát. Líbilo se mi jak se dostali na loď a poté seskočili u mostu. Jak se dostali na loď na kolech a ujížděli před policajty. Jak ta holka řídi, protože se její otec potřebuje vyspat. Tohle je sbírka neskutečně hříšných minipříběhů, celkově smíchaná, aby udělala dojem a nezapomnělo by se na ní. Tento film bych rád viděl znova a čtyři hvězdy to jen potvrdí. ()

Bozvav

Průměrný rodinný film, který je rychle zapomenut. Pár vtipných situací bylo, trocha té lyriky taky. Pro televizi dobré. Scénář trošku děravý, ale dalo se to shlédnout v pohodě. za mne 55%. ()

zdeny99

Podprůměrný rodinný film, který sází pouze na jméno Patricka Swayzeho. Chybí mu jakýkoliv drive a zajímavá zápletka. [3589. hodnocení, 57. komentář, 49%] ()

Elin

Tuctová komedie, kterou zapomenete asi tak deset minut po jejím shlédnutí. Ještě že na Halle Barry je tak krásnej pohled. ()