97 minut

• Veľká Británia 97 Minutes
všetky plagáty

Unesený Boeing 767 se zřítí za pouhých 97 minut, když mu dojde palivo. Proti silné vůli zástupkyně NSA Toyin (Jo Martin) se ředitel NSA Hawkins (Alec Baldwin) připravuje na sestřelení letadla dříve, než způsobí nějaké katastrofické škody na zemi, takže osud nevinných cestujících ponechá v rukou Alexe (Jonathan Rhys Meyers), tajného agenta Interpolu, který byl nasazen do teroristické buňky. (bianci)

mosnak odpad!

Jak hluboko dokázal klesnout Rhys Meyers mě osobně překvapilo. U Aleca Baldwina to je standard. Neuvěřitelné klišé a pocit, že tohle už jsem několikrát někde viděl. Jen lepší a zábavnější. 3% ()

Wacoslav1

Ale jo nakonec to tak hrozně nedopadlo. Sice asi padesátý film na variaci únosu letadla, ale tady aspoň vidím snahu o natočení poctivýho béčka využití rkového ratingu a ne ještě tak hrozně očividný digitální efekty. Navíc pár nápadů je docela fajn a ten nejzajímavější zvrat který jsem tak úplně nečekal přijde dvacet minut před koncem. Navíc Baldwin při natáčení tentokrát nikoho nezastřelil a i to je plus takže proč ten průměr nedat.50% ()

BOURQUE

Tuctový C-čkový scenár s nie príliš vydarenými špeciálnymi efektami. Z hereckej stránky Jonathan Rhys Meyers a Alec Baldwin pôsobia priemerne. Keď hľadáte niečo kvalitnejšie v danom žánru, tak by som odporúčal film Non-StopOsobné hodnotenie: 61% (**) ()

M.i.k.e

béčkový thriller o únosu letadla, který mě nalákal na jméno režiséra, nicméně je na něm vidět nedostatek financí i ambicí. Pár nápadů je sice fajn a zvrat ke konci (jakkoliv bez vlivu na cokoliv) překvapil, ale to je tak nějak všechno...40% ()