Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

BOURQUE

U niektorých hercoch si môžeme všimnúť, že po získaní zlatej sošky od Oscara, ich herecký výkon (kariéra) sa paradoxne začne rapídne klesať. Bohužiaľ, medzi nimi patrí aj Cuba Gooding Jr. Dúfam, že sa ešte niekedy vráti medzi elitu. Čo sa týka samotného filmu, tak by som povedal, že vtipných scén (pretože by to malo byť komédia), bolo strašne málo. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Rathalos

Nechapem to slabsie hodnotenie,pre mna vyborna letna komedia s nadhernou Roselyn Sanchez a pohodakom Cubom Goodingom Jr.,bavil som sa...:-) ()

GrgaPitic odpad!

Čekal jsem nenáročnou oddechovou komedii a dostalo se mi tolik nudy a hloupých nápadů, že nemůžu hodnotit jinak, než jako odpad. Občas mě mrzí můj zvyk, dokoukat každý film do konce , jestli se to třeba nezlepší. Nezlepšilo! p.s. Kdo považujete za podařený nápad švédský opalovací tým, v čele s nadrženou trenérkou, přičtěte si k mému hodnocení kolik hvězdiček chcete. ()

Narayan odpad!

Moc casto se nestava ze bych narazil na tak priserny film, ze bych u nej nevydrzel do konce, u tohoto odporneho shitu jsem vydrzel zhruba 15 minut a tak muzu bez sebemensich vycitek konstatovat ze nic si nikdy nezaslouzilo hodnoceni "odpad" tolik... ()

plagjoklas odpad!

Tak takúta trápna komédia sa len tak nevidí. Je to plné nechutností a hrá sa to na supervtipnú teen komédie. Cítit s toho frontálny útok producentov na penazenky blbej americkej mladeze. Ziadne herecke vykony, trapne vtipy, absolutne nesympaticky hrdinovia. Tento film si zasluzi podpalit celuloid na ktorom bol natoceny a jeden jediný vtip na ktorom som sa zasmial to nezmení. ()

salamandrr

nechápu jak tohle může někdo hodnotit špatně,je to velmi povedená komedie plná úsměvných momentů.Samozejm,že to není Nation Geographick,kterrý nmě poučí o rozmnožovacích schopnostech hlemýždě sliznatého,ale to snad ani nikdo nemohl čekat ne?doporučuji všem,kteří se chtějí bavit ()

pepa3rd

Je to bláznivá letní komedie u které se člověk výborně pobaví a dokonce, i vzhledem k tématu, je dávka fekálního humoru udržena v rozumných mezích (ačkoliv to tak hned podle první scény nevypadá). Nevím proč tento film házet do odpadu. Má především bavit a to splňuje. V rámci žánru lehký nadprůměr, tj. 55 % ()

zedemx

Jen se odvolám na komentář TheMaker . Naprosto souhlasim. "Dnes jsem film viděl po dlouhé době znova a musím říci pořád bomba! Film neztrácí na vtipnosti ani po deseti letech. Ano, může se to zdát trapné, nic pro intouše, takže se s hodnocením na CSFD smiřte :-( Jde hodně o to, jak se naladíte, jestli budete mít "zaplý" mozek, tak to moc s tím filmem daleko nedotáhnete, musíte se umět vypnout z intelektuálního stavu a přepnout na stav humorný. Ano, teď mnozí z Vás podotknou, že ten film nemá s humorem nic společného, ale proč? Kde je chyba? Kde je chyba, že se Vám film nelíbí? No je to ve Vás! Ano, je pravda, že každý máme tak trochu odlišný smysl pro humor, ale to, že máme právě takový smysl pro humor s něčím souvisí. Souvisí to s tím, jak se momentálně cítíme, jak vnímáme danou věc, jak dokážeme tolerovat a přijímat to, co vidíme, to vše záleží jen na nás. Film není špatný ani dobrý, ale to v nás je to zrcadlo, co rozhoduje zda bude nebo nebude odrážet danou věc." ()

sarkareifova

Celkem vtipná komedie. Nejzábavnější byl stejně Hector na buzilodi. Děj je celkem jednoduchý na pochopení, ale to trochu filmu ubírá. Po chvilce jsem se začala nudit, ale pak přišla jedne z mnoha vtipných zcén a já mohla umřít smíchy. Ale stejně bych se na to znovu už nepodívala. ()

Ondr@932

Je to sice taková laciná komedie, ale chvílemi velmi pobaví. Nechtěl bych být v lodi plné gayu :-D to bych se radši odstřelil :-D 60% ()

Razzor_82

"Já jsem úplně teplej!" Na tuhle homo plavbu se opravdu nechceš dostat. Naštěstí celou situaci zchladí švédské opalovací družstvo. Můj tehdy první film na DVD. Skvělé dvojsmyslné narážky. Nezapomenutelné gagy jako třeba ukázka orálu na banánu. Prostě má oblíbená bláznivá komedie s kapkou romantiky v atraktivním prostředí výletní lodi. 8/10 ()

Carreen odpad!

Omlouvám se zde všem spoludivákům, s nimiž jsem měla tu možnost zhlédnout tento "úžasný" film: Já se fakt snažila ten film sledovat a najít tam nějakou vtipnou scénu, opravdu jsem se snažila smát. No jo ale nakonec jsem stejně musela jít koupit do Sparu tu druhou flašku švestky, protože bez ní bych to asi nezvládla. Tak doufám, že jsem vás příliš nerušila při vašich výbuších smíchu. ()