Jen a Černokňažník sa snažia prísť na to, kým Spermokňažník bol, ale mnohé stopy ich nikam nedovedú. Návšteva zverolekára sa javí sľubne - získajú informácie od nepriateľa zo Spermokňažníkových mačacích čias. Stopa chladne a Spermokňažník sa bojí, že sa mu nebude páčiť, kým ako človek bol. Carriina frustrácia z Kashových Pomstiteľov narastá a zvažuje, že nakontaktuje Gordona, aby použil svoju schopnosť, čo by však mohlo znamenať podvádzanie. (Disney+)

Tom10000

(Zhlédnuto 11.03.2024). 4.díl. Jen se vydává spolu se Spermíkem po stopách jeho minulosti. Najdou pejska, na nějž si mladý muž vzpomene, a poté, co si ho "vyslechnou" za pomoci vetrerináře s nadpřirozenou schopností porozumět řeči zvířat, se musí účastnit klubové oslavy s odvážnými tanečnicemi, (a též toho mnoho vypít a vyzkoušet) aby nakonec nezjistli v podstatě žádnou větší podrobnost. Oba dva se nyní nachází ve stejné situaci, jelikož hnědovládka taktéž nemá tušení, jak v sobě může jinak obyčejný dar vyvolat. Kash se mezitím snaží svoji superhrdinskou partu zapojit do akce, ale příliš úspěchů nezaznamenává (...). 65 procent. S každým dalším dílem sleduji postupný úpadek kvality. Ale naděje na zlepšení mne ještě neopouští. ()