Sláva

• Južná Kórea Deo Geulloli (viac)
Južná Kórea, (2022–2023), 14 h 17 min (Minutáž: 47–72 min)

Na střední škole zažila brutální šikanu. Po dlouhých letech pak přijde s ďábelským plánem, jak přinutit pachatele, aby za svoje zločiny konečně zaplatili. (Netflix)

Recenzie používateľa ArthasKarfa k tomuto seriálu (7)

Sláva (2022)

Celé se to táhlo, postavy se navzájem mlátí a celou dobu slibovaná pomsta se nekoná? Hrozný, jako pár věcí se mi líbilo, ale dohromady NE. Další čast o mnoho lepší, akčnější a pomstovější, opravdu jim to spočítala. ()

Epizoda 2 (2022) (E02)

Ztrácíte se v myšlenkách, postavách i dějové lince, sám jsem zmaten z toho jak se to celé staví a jak se lidé mění a potkávají. ()

Epizoda 3 (2022) (E03)

Moc to zatím nechápu. ()

Epizoda 6 (2022) (E06)

Tady už to má trochu spád a víc logiky. ()

Epizoda 7 (2022) (E07)

On ten seriál není vyložene špatný, ale chladnost hlavní postavy, pokřivenost jejích odpůrců a jejich dekadentní životy a světy, uřvané a hysterické scény....k tomu tuna make upu..prostě tak tak no. ()

Epizoda 8 (2022) (E08)

Tak to bylo hodně slabé, abychom koukali na 8 epizod a čekali na nějaké finále pomsty a nedozvíme se vlastně nic. A prostě pfff. ()

Epizoda 9 (2023) (E09)

Zdá se mi to? Nebo se to celé stalo nepřehledné a složité a ta jména se už taky nedají pamatovat. Nějak jsem se v tom zamotal. Koukám a zkouším se do toho vpravit. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (viac)