Ice Storm

(TV film)

Když Severní Karolínu zasáhne ničivá zimní bouře s nejnižšími zaznamenanými teplotami v historii, celý stát začne mrznout. Šířící se mráz stále roste a strhává s sebou další a další vesnice, městečka a města a Amerika se ocitá v sevření velké katastrofy. Teploty se ještě více snižují a klimatologové a odborníci na pomoc při katastrofách se předhánějí v záchraně životů a zastavení bouře dříve, než zamrzne celé východní pobřeží a Amerika se ocitne na okraji ledové propasti. (FunDinDung)

Adramelech

Pěkně udělané meteorologické efekty. Jednou jsem zažil něco vzdáleně podobného. Někdy na přelomu 70. a 80. let jsem slavil s kamarády v Praze Silvestra. Dali jsme chladit lahvová piva na venkovní římsu okna v nejvyšším patře paneláku (byla tam taková ohrádka zřejmě architektem míněná jako prostor pro případné umístění květináčů), jenomže kolem půlnoci klesla teplota během hodiny o dvacet stupňů Celsia a všechny lahváče nám zmrzly. Taky docela slušná katastrofa. ()

Chrustyn odpad!

Emmerichův Den poté z Wishe. Příšerné digitální triky, debilní děj a herci té nejspodnější kategorie, kdy jeden vypadá jak zkrachovalý gay pornoherec a hlavní hrdinka po hodně zpackané plastice. ()

kolibricek

Koukla jsem na Dupe.cz . První díl -Super Volcano 2022.. Druhý díl - Megaquake 2022.. Třetí díl- Ice Storm 2023.. Slušná katastrofa jen co je pravda. Jestli natočí i čtvrtý díl.....🥶 ()