Úkolem Theresy Foley je zachraňovat životy. Jako vyjednavačka stojí v nebezpečných situacích s ledovou tváří a je nejlepší v oboru. Až problémy s manželem a nebezpečná hrozba smrtící pomsty ji dovedou na křižovatku... Inspirováno skutečnou událostí. (oficiálny text distribútora)

Martin741

Teda umelejsi pribeh uz fuckt nemohol byt vymysleny. Nic nesuvisi s nicim, herecke vykony su tu plane. Fakt, nebrat, ruky prec od toho. Len liznute po povrchu, nema cim zaujat : 7 % ()

pravo

Pozitíva : 1.) film nie je veľmi dlhý 2.) objavia sa v ňom ako zbrane tak aj nelegálne príjmy 2.) podľa skutočnej udalosti. Negatívum : napriek tomu, že je to vraj podľa skutočnej udalosti, tak konanie hlavnej hrdinky som mnohokrát nechápal a proste scenaristicky je to dosť odfláknuté aj na TV film. ()

Pepinec odpad!

Inspirováno skutečnou událostí. Výborně. Když mi dojde fantazie, vykloním hlavu z okna a obšlehnu první, co uvidím na ulici. Problém je v tom, že na ulicích se toho děje až příliš na to, aby diváka zaujala kdejaká tuctová situace. Dokážu ocenit, když někdo sice nevytvoří veledílo, ale pokusí se o originalitu a popustí uzdu své vlastní invenci. Co u mě ovšem plusové body nikdy nezíská, je špatná kopie něčeho, co už jako originál stojí za houby. Co měla znamenat ta amatérská kamera? Jak mohly takové záběry projít režií? A vysvětlí mi někdo tu absolutní nelogičnost v příběhu uprchlého vězně? Ha, nevysvětlí, že?! V tom případě je mi líto. Naprostá zbytečnost totiž není tou vlastností filmu, za kterou bych byl ochoten udělit víc, než odpad... ()

Wacoslav1

A kruci, že by další emancipovaná sračka o super inteligentntní a rozhodné hlavní hrdince??? No třeba mě mějte za šovinistu nebo nějaký jiný typ nadřazence, ale já tyhle píčokulovinky už ze zásady vetuju a vím proč. Jo a taky se k tomu víc nevyjadřuju. Stačí vám to takhle? Jo že nestačí?! No tak to už není můj problém.10% ()