K zemi se blíží velké množství asteroidů, které hrozí tím, že zničí veškerý život. Jistá tajemná organizace však vyrazila do boje velmi neobvyklým způsobem. Vybrala si skupinku tří dívek, které nechává hrát na automatu s mechanickou paží, který při každém úspěšném pokusu dokáže odklonit část nebezpečných asteroidů. Dívky o tomto projektu nic nevědí, myslí si, že jsou připravovány na zářivou kariéru v show businessu, protože jak jim bylo hned na začátku vysvětleno: "Každá celebrita ovládá hru na automatu s mechanickou paží!". (Jeoffrey)

Jeoffrey

Od tvůrců krátkého a nízkorozpočtového anime Jk-Meshi přichází další krátké a nízkorozpočtové anime. Tentokrát se nezaměříme na přípravu zaručeně jednoduchých pokrmů, ale dostaneme pár tipů, jak stoprocentně vyhrát nějakou tu cenu na automatu s plyšáky, který má mechanickou paži. Zatímco v případě Jk-Meshi jsem o jistém užitku nepochyboval, tady zatím nejsem o jakémkoli přínosu vůbec přesvědčen. Kdo potřebuje vědět, jak vyhrát plyšáka na automatu? Já tedy určitě ne! Chápu, že tahle hra je v Japonsku asi docela oblíbená, ale dělat o ní anime? Navíc celá ta pointa proč mají dívky na těch automatech hrát, zkrátka to o idolech a zničení Země mi přijde tak pitomé, jako asi máloco předtím. Když si to shrnu, tak je to divné, není to vůbec vtipné a je to o věcech, které mě míjí. Na druhou stranu alespoň mírně podpořím snahu tohoto malého studia o další projekt a nenapálím tomu odpad, i když tady je tomu můj dojem velmi blízko. Drop po třetím díle. 1/10 ()