The 9 Lives of Vince McMahon

Scenár:

Collin Friesen

Hudba:

Aaron Drake

Christopher Lee Parson (rozprávač), Vince McMahon (a.z.), Vincent J. McMahon (a.z.), Linda McMahon (a.z.), Stephanie McMahon (a.z.), Hulk Hogan (a.z.) (viac)

Od Hulka Hogana, Mr. T až po The Rocka. Vince McMahon, zakladatel World Wrestling Entertainment (WWE), strávil více než čtyřicet let proměňovaním profesionálních wrestlerů v celosvětově známá jména. V tomto procesu McMahon vytvořil takřka sám z pro-wrestlingu miliardový průmysl, ten byl ale po této cestě poznamenán několika velkými skandály. (TheSpearCZ)

TheSpearCZ

Dokument vyšel na stanici Vice stejně jako mnou oblíbený seriál Dark Side of the Ring, ze kterého se tu i objevují různé záběry, což není na škodu, ale oproti seriálu, kde se tvůrci drží v rámci nějaké té objektivity vůči Vincu McMahonovi, mi to tady už přišlo od začátku do konce jako jednostranný útok na jeho osobu. Tím ho samozřejmě nechci nijak obhajovat, myslím si, že všichni ví jaký prasák to je, obzvláště letos, když na něj vylézá další a další špína, ale i přesto by dle mého měl dokument udržovat nějakou objektivitu. V rámci hodnocení se jedná o průměr, pro méně i více znalé bych však raději doporučoval seriál s jednotlivými tématy z prostředí wrestlingu. Slabší 3* ()