Chelsea Handler: Revoluce

Réžia:

Jo Koy

Účinkujú:

Chelsea Handler

Chelsea Handler na sebe prozradí pár věcí a rozpovídá se o nezvladatelných psech z útulku, tragických rande i o tom, proč společnost dluží ženám omluvu. (Netflix)

haluska11

lidé, kteří si takhle suverénně myslí, že jsou vtipní, jsou hodně strašidelní. pokusy o nekorektní výroky od "fuj, 50letá bába by neměla rodit" přes "můj pes má ucpaný střeva, tak ho radši zavraždím" jsou podané sebevědomě, ale zoufale nevtipně. vypointování = 0, podání vtipů = 0, tahle paní by zkrátka zapadla (respektive by možná byla malilinko nadprůměrná) v na stojáka. :( ()

Necrotongue

Chelsea Handler jsem doposud nikdy neviděl, takže se ve mně zpočátku dost mísily pocity. Jaksi jsem si nemohl srovnat to, co vidím, s tím, co slyším. Po celou dobu jsem se totiž výborně bavil (miluju černý humor, a jak se ukázalo, žena se smyslem pro černý humor je ještě o úroveň výš) a zároveň mě poněkud rozrušoval pohled na ženu, která si po většinu času zachovávala kamennou tvář kyborga a ledový pohled odstřelovače. No, komičku, která dělá humory z pohledu bohaté, snobské bělošky, jsem zatím nezažil, a tuto premiéru jsem si fakt vychutnal. Jo, jo, vypadá to, že se mohu v oblasti humoru spolehnout na Židovky, obě naposled viděné byly skvělé. No, když to tak po sobě čtu, netuším, proč jsem hodnotil jen čtyřmi pěticípými. Hbitě to napravím. / Poučení: Pozor na žabky, ať se nepodíváš na Guantánamo. ()