This Place Rules

Slasher

Další zábavná porce americký shitshow kolem voleb 2020. Prezentace národní divize v době sociálních sítí, kdy si každý exot zvolí informační zdroje potažmo realitu dle svých vlastních preferencí a následně je ještě vymytější. Přičemž trumpovská tupě vlastenecká pravice je (co se stupidity na kameru týče) ještě více vděčný a jednoduchý terč. Callaghan mi jako hlavní reportér-postava přijde celkem jalový, slabší proti třeba The Search for Q, ale pořád stačí k pobavení. (x) ()

JamesSi

Dlouhou dobu už jsem fanoušek Andrew Callaghama na jeho youtube kanálech All Gas No Breaks a Channel 5. Tenhle dokument se mi líbil, ale mám s ním vlastní problémy. Andrew neustále mluví o tom, jak média poštvávají dvě strany proti sobě, tím že ukazují to nejhorší z obou politických stran. U toho je však problém, že Andrew většinu filmu skutečně také ukazuje největší šílence z obou stran. Ano, snaží se je pochopit a ukázat všechny jejich skutečné já, ale i tak je to prostě hlavní zdroj humoru ve filmu. Je to rodina fanoušků Qanonu, objeví se slavný konspirační teoretik Alex "They made the fricking frogs gay" Jones a rok 1776 se znovu stane. A možná bude i trocha sebeprojekce. Nakonec i boxeři převlečení za Jokera kouřící mariánku z ryb jsou míň radikální než Donald Trump a dokážou uznat porážku. Společně se si teda můžeme říct "tak takové to tedy bylo" 6. ledna 2021 a zaplakat si nad smutnou realitou v USA. ()

Cedr

Trošku jiné nahlédnutí na události vrcholící pochodem na Kapitol v 2021. ("Povinná") snaha o moralizaci situace samozřejmě nechybí, ale je vidět, že Andrew Callaghan se zprostředkováním těch nejbizarnějších figurek veřejnosti prostě baví. Blázinec je slabé slovo. ()