JamesSi

Novinka od Jasona Wolinera, jednoho z režisérů Nathan For You a druhého Borata. Za mě totální fail. Jason Woliner dostal zprávu na Twitteru od týpka z Floridy, Paula T. Goldmana, který napsal knihu podle jeho života. V ní tvrdí, že jeho ex-manželka vedla prostitutský gang jako bordelmamá. On údajně odhalil tuhle velkou konspiraci. Postupně začal přidávat další podle něj fiktivní knihy o tom, jak společně s prezidentem Barrackem Obamou bojují proti obchodu s bílým masem, který vedla jeho ex-manželka a její pasák. Jason svolí, že Goldmanovi natočí adaptaci knihy, ale Goldman netuší, že půjde o dokument, který si z něj bude dělat srandu. Většinou sledujeme Behind The Scenes z filmového natáčení a jak se Paul při nich chová. Pro diváka je ale zhruba od počátku jasné, že na příběhu něco nesedí a že Goldman si dost upravuje realitu. No a nakonec se dozvíme, že opravdu příběh nesedí a Goldman si upravuje realitu. Je tam spousta cringe, ale moc jsem se nezasmál. Vlastně si říkám, proč KDOKOLIV Goldmanovi vůbec dával prostor, aby furt plácal jeho revenge fan-fikci o svojí ex-manželce. Nakonec se mu to Jason pokusí v poslední epizodě vyvrátit, ale víceméně to nikam nevede. Nakonec končíme motivační motnáží. Fakt to moc nefunguje. Jeho exmanželka se odmítla projektu zúčastnit, což je zcela pochopitelné. Fakt nechápu, proč mu dali prostor. Aspoň kdyby to bylo vtipný. ()