High Card - Season 1

(séria)

Poté, co objeví karty X, mocné karty, které udělují schopnosti, je kapsář Finn naverbován do tajné skupiny High Card, která se zavázala je chránit a sbírat. (mikki089)

Jeoffrey

V úvodu mě seriál příliš nepřesvědčil a asi jediné co jsem si u pár prvních dílů říkal bylo, že ten, kdo dělal některé charakter designy, je rozhodně Jojo fanoušek. Ale dal jsem seriálu šanci a poctivě čekal, co z něj nakonec vlastně bude a v samém závěru mě mile překvapil. Ukázalo se, že buddy vibes mezi hlavní dvojicí docela dobře fungují, pár posledních dílu mě i přesvědčilo, že u mě tvůrci dokáží vyvolat nějaké emoce a samotná poslední epizoda mi zase ukázala, že i akci umí, když chtějí. V tuhle chvíli mi to připadá jako takový slabší odvar Bungou Stray Dogs s pokerovými kartami, které zde slouží jakožto prostředek pro získání nadpřirozených schopností. Na druhou stranu si ale říkám, že i přes ten slabý začátek jsem se dostal do bodu, kdy začínám opravdu věřit, že by se to celé mohlo ještě víc rozjet a já bych si vše mohl užívat, jako ty poslední cca 3 epizody. V tuto chvíli tedy jen za 3*, ale na druhou sezónu se rád kouknu s nadějí, že příště vytáhnu kartu vyšší. 6/10 ()