Bitva agentů C.I.A. v drsném prostředí Blízkého Východu. Dvoudílné milostné drama na pozadí válečného konfliktu. Příběh milostného trojúhelníku mezi zkušeným agentem CIA Jackem Carverem (Timothy Dalton) a jeho milenkou, zdravotní sestrou Kate, která je provdaná za lékaře českého původu Petera Husaka. Lékař Peter se proti své vůli stává spolupracovníkem ruské tajné služby pro oblast Náhorního Karabachu. Kate, která se o spolupráci dozví, je otřesena. Rozhoduje se mezi oběma muži. Nakonec se přidá k Peterovi a spolu odjíždí se zdravotnickou jednotkou do Ázerbájdžánu. Jack, který je unavený věčným lhaním, se vrací do Washingtonu. O rok později se osudy trojice opět protínají... (oficiálny text distribútora)

LiVentura

Průměrný snímek z nezáviděníhodného prostředí špionů apod... s láskou, nenávistí-mstou zahořklho ex-českého lékaře, který nakonec bere AK-47 do svých rukou..! :-) PS: Je zajímavé, jak všichni zlí v amerických a britských filmech jsou buď Rusové-Sověty(i), nebo Češi... ()

sadlokan

Azerbajdžánský ataman Sandokan sviští s českým lékařem Peterem Husakem(pchhhh) vystudovaným v Londýně za peníze KGB po horských stezkách v terénním voze VW.V kraji kde je gazíků víc než kamzíků.Rudý orel je asi ta americká sestra typu"rotteultrabrunhilda".Boha jeho! ()

jjemi

Výborná kniha - Medzi Levmi (nakl. Ikar). Ale nechce se mi věřit, že to natočili Angličané. Je to nějak posunuté. Krásná a chytrá Jane, upřímný komunista - francouz Pier, začátek v Paříži,... to vše je změněno. TD rozdává rány, běhá, střílí, prostě jako správný agent. Ale ostatní spolutvůrci svou práci ošidily. Škoda, mohl to být trhák. Ale pro srovnání - tak o *** zábavnější než- li Tajní agenti - Cassel a Bellucci. Pěkné exteriéry. ()