Ropná plošina

• Veľká Británia The Rig

Když záhadná mlha odřízne ropnou plošinu Kinloch Bravo od veškerého spojení se skotskou pevninou, musí osádka bojovat za návrat domů a zároveň zvládat ekologické tlaky, rostoucí paranoiu a zvyšující se napětí. Když se však ukáže, že hrozba, které čelí, přesahuje jejich nejdivočejší představy, musí se rozhádaní členové týmu spojit, aby přežili. (Prime Video)

Miroslav.Zac

Po zklamání v podobě očekávaného a propagovaného seriálu 1899 jsem si chtěl zpravit chuť a dát šanci dalšímu seriálu podobného žánru. U Ropné plošiny jsem aspoň věděl, že je to ukončený seriál, takže mě neštvalo, že další díly už neuvidím - už z toho důvodu, že tvůrci film ukončili nejlépe, jak (očividně) mohli. Jak už to u podobných seriálů bývá, začátek mě velmi navnadil, zhruba však v druhé polovině už to nebylo ono... ale určitě to bylo lepší, než jiné počiny z loňského roku. Jen tam mohli hodit aspoň trochu skutečné vody, ať to celé nepůsobí tak uměle a digitálně. ()

v0jt1s3k

Moc pěkný setup, výborná atmosféra, slušné tv efekty, začíná to velmi slibně. Kolem třetího dílu to ale potkává osud jako 1899 a konec  hodně slabý. Pro některé asi bude i mínus to, že se jedná o woke eko nalejvárnu :) ()

stret

Umele, neprirodzene, prehravane. Tema LGBTI "coming out" uz v 7 minute. Zmes nesympatickych postav snad okrem jednej. Nie som masochista, aby som toto pozeral. ()

Akinaz

Tak tohle byla velmi zajímavá a neotřelá podívaná. Miluji mysteryozní filmy i seriály a tento pro mě svým tímaten vybočoval z řady. Moc jsem si ho užila a doufám, že bude pokračování, protože ten konec jako byl co :-)( 4* ()