Dochází k vyřizování účtů a odhalování záhad, Coake je totiž nucen vysvětlit plán Pictoru a pravý důvod své mise na palubě. Rose a Fulmer zjišťují, co skutečně znamenají objevené kódované zprávy, a Magnus se musí zbavit svých osobních démonů a vést posádku v poslední snaze o přežití. (Prime Video)

Martrix

Už byla zrušena pokračování k mnohem lepším seriálům, než je tento. Takže dost pochybuji, že David Macpherson dostane příležitost k další řadě. A rozhodně mě to mrzet nebude. Idea vcelku dobrá, místy to působí jako Annihilation mixnuté...třeba čínskou lahůdkou Restart the Earth, nebo jiným libovolným béčkem s ekologickým podtextem. Aneb matička Země vám to spočítá, vy paraziti. I v Aktech X byla kdysi epizoda, která mohla autora inspirovat. Škoda, že se toho námětu nechopil schopný scénárista. ()

kenkaku

Takže další idiotský seriál co neumí ani solidně uzavřít myšlenku bez alibistického protože nejsme schopni udržet věci pohromadě hned,  “pokračování příště” (přece jen kdyby se to náhodou líbilo, tak poždímáme dále… no a pokud ne, tak vo co de - viz 1899). ()