Fakticky senzačně umí servírka Betty na své narozeninové party nalévat kafe. Nikdo nepozná, že je duchem úplně někde jinde.Sní o tom, že se jednou stane zdravotní sestřičkou, což samozřejmě přímo souvisí s její vášní pro mnohadílné seriály a jejím mužským idolem, okouzlujícím kardiologem Dr. Ravellem (Greg Kinnear). Na party se objeví také Charlie (Morgan Freeman) a znovu se s ním Betty potká doma. Tam už má ale jiné starosti. Musí přece dokoukat na videu zmeškaný díl svého seriálu a kašle na to, co si její nudný manžel Del domlouvá s kumpány. Jde ale o drogy a Del je svými kumpány zavražděn. Brutalita této situace vychýlí Betty z reality, a tak se dostane do světa fantazie, do světa svých seriálových hrdinů. Náhle stojí tváří v tvář milenci svých snů. (oficiálny text distribútora)

igi B.

Výborná hořká komedie se sladkým koncem, krimi zápletkou a satirickým nádechem. R.Z. je jako zmatené fanynkovské telenovelové telátko prostě skvělá a i herecké kreace ostatních (dokonalý a neobvykle uměřený Ch.R. jako psychopatický nájemný vrah) jsou hollywoodsky (v dobrém smyslu slova) standardní. Tohle je prostě vynikající zábava s vypointovaným scénářem a profesionálně bezchybnou filmařinou. Tři a půl hvězdičky za film, v dobrém rozmaru zaokrouhleno nahoru... ()

Jara.Cimrman.jr

Rád hypnotizuji svým pohledem obrazovku, ale dosud žádný seriál nezpůsobil, abych se vydal do studia za svou nic netušící vyvolenou. Nemohu zapírat, že jistou náklonnost pociťuji k Monice Gellerové, Dr. Třináctce nebo Penny, ale samozřejmě se nikdy veřejně nepřiznám k tomu, že kdybych dostal pozvání do Bogoty na postelové hrátky s mrchami z kolumbijských telenovel, tak bych tam kvapem vyrazil v přestrojení za krasavce Diega, Rodriga nebo Fernanda. Ve skutečném životě bych si natáhl tretry a prchal před Betty do bezpečí medvědího brlohu, ale ve filmu jsem si užíval její vysněné střety s realitou, zmatené obličejové hrátky seriálové hvězdy, instinkty vysloužilého vrahouna i vynikajícího eckhartova burana. ()

Radyo

Největším pozitivem tohoto nepříliš náročného snímku je bezesporu okouzlující Renée Zellweger. Že je velmi půvabná, o tom se mohli diváci přesvědčit už ve filmech Láska a pětačtyřicítka nebo Jerry Maguire. Jenže ona je kromě toho i skvělá herečka a v poslední době to dokazuje čím dál tím častěji. Doufám, že jí vydrží forma. ()

Orlau32

Nechápu, proč se točí filmy s takovou tématikou. Co je na tom poučného ? Na komedii to bylo málo veselé, na thriller málo napětí, jako krimi to nemělo utajenou zápletku akorát to bylo drama vydržet u toho do konce. Já se na to dokoukala kvůli Morganovi FREEMANOVI, stále jsem čekala, že se něco bude dít. Renée ZELLWEGER hrála tu duševně popletenou ženu vcelku dobře. Téměř jsem jí to věřila. Ale celkově to byla huspenina. ()

Aquarius

Pekná, nezávislá a čertovsky inteligentná komédia! Renée je neuveritelne pôvabná žena a skvelá herečka (škoda že ju v poslednej dobe ku*via tie hollywoodske chujoviny). Toto je pre mňa ideál amerického nezávislého filmu a skalpovacia scéna je geniálna (mali ste vidieť moju matku a počuť jej "Panebože to je strašné!!!" [mno, neviem, mne prišla scéna s rozšlapnutou hlavou v Dead Manovi oveľa nechutnejšia a tú v komentároch nikto nespomína]). Každopádne, nič pre masového diváka (len ma štvú tie keci niektorých pseudointelektuálov že americký film je sr*čka a úplne pri tom zabúdajú na americkú nezávislú tvorbu, ktorá občas vyplodí skutočne zaujímavé kúsky). ()

• Syn Morgana Freemana, Alfonso Freeman, se ve filmu mihne jako doktor na pohotovosti. (CliffLee)