Nevraživý profesor Pablo Lopetegui se ve svých čtyřiceti letech poprvé učí řídit. Naštěstí najde nečekanou pomoc u jedné ze svých studentek a svérázného instruktora autoškoly. (HBO Max)

M.i.k.e

příjemná Špaňelská oddechovka, která sice variuje tisíckrát omleté téma jak bručoun přišel k rozumu a přestal být bručounem díky lidem do kterých by to nikdy neřekl, ale dělá to tak mile a nenásilně, že těch šest dílů uteče jako nic. Plusem je i sympatické obsazení a překvapivě slušný soundtrack...70% ()

Nach

Skvělý komediální zářez, který mě nevýslovně bavil. S půlhodinovou délkou je navíc akorát dlouhý a s výborným castingem i stavbou příběhu. Juan Diego Botto by si z fleku mohl dát remake Anděla na horách, protože mu profesorský bručoun jde na jedničku. Chválit mohu i ostatní herce. Vřele všem doporučuji. Více prozrazovat nechci. 80% ()

Eluin

Napravený broučoun, příjemná minutáž, sympatičtí herci a fajn hudba vytváří velmi dobrý seriálový zážitek. Hlavní hrdina mi trochu připomínal sebe sama v tom, že dělal autoškoly na "stará kolena" a úplně mu to nešlo od ruky. Je zajímavé, jak některé vtipy a zkušenosti fungují i napříč Evropou. ()

Jitakai

Skvělé. Španělské a české autoškoly jak přes kopírák. Při nejbližší příležitosti půjdu zašlápnout brouka🪲🚘 ()