Zástupce šéfa britské tajné služby MI6 má před sebou slibnou kariéru. Když se ale znovu setká s ruskou špiónkou, bude možná muset přehodnotit celý svůj život. (Netflix)

Recenzie používateľa TheEvilTwin k tomuto seriálu (2)

Vlastizrada (2022)

Seriálová špionážní rychlokvaška bez ambicí. Režisérské jméno má na kontě slušné zářezy (Patriots Day, Most špionů...) a herecké duo Charlie Cox (Daredevil) a Olga Kurylenko také lákalo na velké věci. To se ale bohužel nekoná a Treason je pouhým generickým žánrovým výsledkem. Chybí zde větší tempo, akce je všehovšudy jedna, postavy jsou bezrozměrné a ploché, příběh je klasický primitivní souboj MI6, CIA a ruské tajné služby a ani všechny jejich vzájemné intriky a podvody nejsou tak dobré, jak bych si přál. Celé to působí strašně sterilně, na dané téma až moc „čistě“ a celá série vlastně nenabídne nic, co by stálo vyloženě za zmínku. Zarytí fandové spy žánru a těchto vzájemných hrátek tajných služeb asi remcat nebudou, ale pro nás ostatní je to jen ztráta čtyř hodin. Vynechatelný podprůměr. ()

Epizoda 1 (2022) (E01)

Seriálová špionážní rychlokvaška bez ambicí. Režisérské jméno má na kontě slušné zářezy (Patriots Day, Most špionů...) a herecké duo Charlie Cox (Daredevil) a Olga Kurylenko také lákalo na velké věci. To se ale bohužel nekoná a Treason je pouhým generickým žánrovým výsledkem. Chybí zde větší tempo, akce je všehovšudy jedna, postavy jsou bezrozměrné a ploché, příběh je klasický primitivní souboj MI6, CIA a ruské tajné služby a ani všechny jejich vzájemné intriky a podvody nejsou tak dobré, jak bych si přál. Celé to působí strašně sterilně, na dané téma až moc „čistě“ a celá série vlastně nenabídne nic, co by stálo vyloženě za zmínku. Zarytí fandové spy žánru a těchto vzájemných hrátek tajných služeb asi remcat nebudou, ale pro nás ostatní je to jen ztráta pěti hodin. Vynechatelný podprůměr. ()