Adam Lawrence se po smrti svého šéfa, který zemřel na otravu, rychle dostane do čela britské rozvědky MI6. Po nečekaném setkání ale musí přehodnotit celou svoji kariéru. (Netflix)

TheEvilTwin

Seriálová špionážní rychlokvaška bez ambicí. Režisérské jméno má na kontě slušné zářezy (Patriots Day, Most špionů...) a herecké duo Charlie Cox (Daredevil) a Olga Kurylenko také lákalo na velké věci. To se ale bohužel nekoná a Treason je pouhým generickým žánrovým výsledkem. Chybí zde větší tempo, akce je všehovšudy jedna, postavy jsou bezrozměrné a ploché, příběh je klasický primitivní souboj MI6, CIA a ruské tajné služby a ani všechny jejich vzájemné intriky a podvody nejsou tak dobré, jak bych si přál. Celé to působí strašně sterilně, na dané téma až moc „čistě“ a celá série vlastně nenabídne nic, co by stálo vyloženě za zmínku. Zarytí fandové spy žánru a těchto vzájemných hrátek tajných služeb asi remcat nebudou, ale pro nás ostatní je to jen ztráta pěti hodin. Vynechatelný podprůměr. ()

MickeyStuma

První scéna představí, oč zřejmě dějově půjde a hned skočíme do minulosti do doby, kdy to všechno začalo. Scéna ze školy je narážkou na George W Bushe o jedenáctého září? Příběh se tedy pomaloučku rozjíždí určitou událostí a představí se soupeři. Už na samém začátku tomu ale chybí ten správný tah na branku. Ale uvidíme, co se z oho ještě vyvrbí. Přeci jen se jedná o samotný začátek. ()