Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

Vesprem odpad!

Bože proč vznikl tenhle film? Hlavní představitelky vypadají spíš jak z filmu pro dospělé a podobně je na tom i vývoj a děj filmu. ()

Ivana09 odpad!

Film je jedním slovem katastrofa. Product placement taky tomu moc nepřidává. U scény s Bubble Tea, to ,,překvap mě " mě zabolely uši, oči, všechno. Film je dobrý tak maximálně pro desetileté holky, co jsou fanynkami těchto influencerek. To se fakt nedá. ()

Korpy22 odpad!

Filmu cool girl jsem se opravdu snažil dát šanci, ale nešlo to. Na tomhle filmu je totiž špatně opravdu skoro všechno námětem počínaje, hereckými výkony konče. Pojďme si rozebrat jednotlivé složky. Film o třech náhodných holkách, který se nějakým způsobem dostanou do soutěže coolgirl. Proč zrovna tyhle tři? Kde je nějaký smysl? Co bylo tedy hlavní kritérium výběru, kdy jedna je zazobaná snobka bez příběhu a druhá zase chudá holka, který ale chodí ve značkové bundě a nakupuje make-up, ale hlavně má silný životný příběh. Námět nechápu. Scénář? Proč pokaždé když už to vypadá, že se něco stane se to zastaví. Ten film vůbec nemá spád a hlavně co je to za dialogy. Ti lidé tam mluví jako kdyby v životě neslyšeli normální konverzaci lidí, což se zároveň pojí s hereckými výkony slečen, ale k tomu se ještě dostaneme. Hodnocení kamery a zvuku raději přenechám odborníkům, ale co se hereckých výkonů a celkového vystupování týče, nemám slov. Tři skoro stejně holky, totálně přemalované, s nafouklými rty, se ze sebe snaží dostat nějakou mimiku. Jak ji ale máme vidět, přes tu vrstvu make-upu. Anna Šulcová je zde opravdu jedna velká tragédie. Nevěřím ji ani nos mezi ušima. To samé se dá říct o Kristal Shine a dalších vedlejších hercích z řad influencerů. Tihle lidé prostě nejsou herci a celý film díky tomu neskutečně ztrácí na kvalitě Upřímně nechápu co si od toho režisér sliboval, protože tohle byl průser. ()

kristynkaaz odpad!

Naprosto nechápu toho, komu se tento film líbil. Na Netflixu byl tento film dlouho v TOP 10 filmech v ČR, ale jenom proto, aby každý se na film podíval a udělil mu nejnižší možné hodnocení. Děj se absolutně nikde neposouvá a člověk si z toho vlastně vůbec nic neodnese. A co se týká hereckého obsazení? Jako prosím, obsadit influencery, kteří nemají ponětí jak hrát, jde u nich totálně vidět, že před filmovou kamerou neumí vůbec stát… Z toho krvácí oči i uši… ()

Cima77

Fenomenálně špatný film! Herecké výkony, příběh, napětí a další věci které jsou u filmů potřeba tam absolutně chybí.. ()

Filumena odpad!

Bravo! Bubík, Dulík, Kulík v hlavních rolích. Poctivou prací insolvenci nezaplatíte tak přifouknout pysk a kozy a jdeme na to. A všude čeká nějaký zamilovaný blbeček. Možná si své diváky film najde ale já to zvládla jen s pomocí rychlého posuvu. ()