Na cestě jen s batohem v Thajsku se influencerka sociálních médií Madison (Emily Tennant) seznámí s CW (Cassandra Naud), která ji ukazuje nespoutaný způsob života, ale CWho zájem o ni nabere temnější obrátky. (JasonCZ)

EvilPhoEniX

Be careful who you follow. Decentní malý a neurážející Thriller, který premisu influencerství zvládá neotravným stylem. Příběh se odehrává v atraktivní lokaci Thajska, kde přijíždí atraktivní influencerka Madison a seznámí se tam s milou dívkou, jenže hezky vypadající nové přátelství brzy nabere nečekané obrátky. K filmu se toho moc bez spoilerů bohužel nedá napsat, jelikož první zvrat příjde už někde v první půl hodině, takže doporučuji nekoukat ani na trailer. Film má příjemné tempo, je docela napínavý, vystupují zde hezké slečny, má pár nápaditých zvratů, natočený je obstojně a kdo není moc náročný, tak ho to může uspokojit. Na můj vkus to však bylo poměrně light, mohlo to být celé vyhrocenější a drsnější, bez pořádného násilí to zkrátka nemá na mě takový efekt, ale uteklo to dobře. 6/10. ()

pornogrind

Pokud bych tenhle film měl někomu doporučit tak spíš kvůli nádherným lokacím(matka příroda prostě dokáže divy a některý místa a záběry jsou fakt krásný) než kvůli filmu samotnýmu. Pochválit sice ještě lze kameru a zvolenou hudbu ale dějově, napětím a atmosférou tomu chyběl ten správnej drive. Určitý přitlačení na pilu by určitě nebylo na škodu. I tak věřím, že svoje příznivce si tenhle kousek najde. Já mezi ně ale patřit nebudu. Aspoň né v tom smyslu, že bych to potřeboval vidět někdy znovu. 2hvězdy. ()

oveckaoa

Dobré téma špatné zpracování. Influencerka narazí na ženskou co se s ní skamarádí  pak ji okrade a  vyhodí na opuštěný ostrov kde chce , aby zemřela  ona pak převezme její identitu a vybírá jí účet  . Po čase ji to přestane bavit a najde si další influencerku akorát do toho jí hodí vidle přítel té předchozí co ji hledá. Bohužel je to nudné a k nějakému násilí dojde jen v jedné scéně.  Konec je neusokojivý za to vše o dělala ještě dopadla dobře. Jinak po filmu It's a Wonderful Knife (2023) je to druhý film kde hraje nějaká ženská co má na ksichtu nějaký flek tady to štve ještě více jelikož je to hlavní postava a z záběrů nesleze  bohužel. 40 procent za vraždu podpatkem (neukážou to bohužel) ()

JimDeNiro

Tak na tento snímek jsem narazil čistě náhodou a musím říct, že jen dle povedeného plakátu jsem si řekl, že se na něj zkusím podívat. A nebylo to vůbec špatné. Sice se nejedná o nic přelomového a úplně originálního, ale thajské lokace jsou prostě úžasné. Herci zajímaví, neokoukaní, sympatičtí, až na "záporáka". Neviděl jsem ani trailer ani jsem nebral v potaz synopsi. Takový malý nenápadný psychothriller, který nám hned jeden velký zvrat dodá asi v ani ne první půlhodince, takže určitě fajn, a i když se dá předpokládat, kterým směrem se budeme ubírat, tak musím uznat, že film byl poměrně intenzivní co se týče napětí. To poměrně kvituji. aniž bych jako dost spoileroval, tak se nedá k průběhu moc psát. Já jsem velmi překvapen a spokojen. Pokud by bylo víc mordů a nějaká intenzivní brutalita, tak by to hodnocení bylo dost pevně za 4 instagramy.. Tak pouze slabší 4, ale to napětí, prostupující filmem určitě stálo za to. Měl jsem chuť jí dát přes rypák a párkrát jsem málem přelomil monitor :-D Neříkám, že to je majstrštyk, ale mně to docela sedlo. Moc fajn jednohubka. 70% ()

ainadalkaz

Jeden sobotný večer som listoval cez katalóg filmov na AMC+ a narazil som práve na Influencer. Po nedávnych skúsenostiach s Mad God a Quicksand boli moje očakávania nulové, no aj napriek neatraktívnemu názvu som na film kvôli sympatickému posteru klikol. Musím usúdiť, že nemať očakávania a nevedieť o čom film presne je sa v niektorých prípadoch naozaj oplatí. Influencer je veľmi sympatická jednohubka, ktorej celý dej sa odohráva v pôvabnom Thajsku (väčšina filmu, na rozdiel od niektorých iných low budget filmov, bola v Thajsku aj natočená, čo na mňa urobilo dobrý dojem). Dej je síce hneď v prvej tretine veľmi predvídateľný, ale vôbec neurazí a baví. Napriek tomu sa ale 90 minút zdalo veľa a pokojne mohli 15-20 minút zrezať. ()

• Název filmu se objeví až ve 27. minutě. (pornogrind)