Detektív newyorskej polície s duchovným poslaním vykonať spravodlivosť sa spolieha na vlastnú vieru v ľudskosť, avšak zdanlivo rutinné vyšetrovanie sa zvrtne. (SkyShowtime)

Chrustyn

Slušná detektivka, kde se řeší dva rozdílné případy po 4. dílech. Neškodila by trochu svižnější režie a nápady, které by seriál vyzdvihly výše nad mírně nadprůměrnou detektivku. ()

Daiker

Celkem solidní kriminálka z New Yorku ..... Stylem vyšetřování mi to připomínalo The Killing. Hlavní detektiv mi byl dost nesympatický, ale časem jsem změnil názor. Případy jsou dva a ten první je zajimavější a napínavější. Sice mi už bylo jasné jak kluk dopadl, když nenašli kufr, ale samotné odhalení bylo napínavé a nečekané. Druhý případ už je méně zajimavý, ale i tak mě to udrželo v pozornosti. Celou dobu jsem tušil kde je to tělo a to se i potvrdilo. Celkově se mi styl vyprávění, postavy a přídady líbily a druhá řada podle konce první série určitě bude .... ()

KarlN

Mohl to být celkem zajímavý seriál a s působivou zápletkou o zmizeni frustrovaného syna...ale...tak protivné ženské postavy jsem opravdu nečekal. Velmi jsem cítil s hlavním vyšetřovatelem a je třeba před ním smeknout, jelikož být to v reálu, pochybuji že by se se svou velmi vlezlou a manipulativní kolegyní, která bůhví proč neustále otevírá doširoka oči jako čivava při zácpě, vůbec bavil. Druhý nepodarek v podobě manželky, která jen tak navádí sousedovic syna jehož vlastně vůbec nezná, ještě před zmizením, že de facto může kdykoliv odejít z domu, by asi nejen v Americe skončilo žalobou...ale tady, světe div se, nic. Navíc jen tak ze sportu leze manželovi do noťasu i přes heslo a namísto omluvy ho vyslýcha jako by se nechumelilo. Sama o sobě je pak opravdu vtipnou epizodou údajně "nejhezčí" dívka na škole...tam to musí vypadat. No jako dal jsem to, ale mé nervy několikrát běžely mimo místnost. ()