Dangerous Game: The Legacy Murders

všetky plagáty

Farmaceutický magnát Ellison Betts (Jon Voight) oslavuje narodeniny a pozval svoju rodinu do svojho nového odľahlého sídla. Po niekoľkých nápojoch a otvorení darčekov sa spustí alarm a všetci ostávajú uväznení v dome. Tajomný hlas im oznámi, že musia hrať hru, aby si vykúpili slobodu. A kto nebude hrať, bude čeliť smrteľným následkom... (Arsenal83)

dannyyy odpad!

Tenhle film řadím mezi ty nejstupidnější, jaké jsem kdy viděl. Začalo to dobře, tenhle formát filmu mám rád, ale ten jebnutý scénář to tak dojebal, že i pan Jebal nechápal. ()

pornogrind

Tenhle film bych viděl jako jízdu na lanovce jedoucí dolů. Postupnej sešup. Film ze začátku vypadal slibně ale postupem času nadšení opadalo až přišel konec, kterej na mě působil jako špatnej vtip. Únikovka u který v tomhle případě platí-kdo uteče(tomuhle filmu) vyhraje. Hodně slabý 2 hvězdy. ()

Arsenal83

Veľmi solídne obsadenie, no na také mená je film nedôstojný. Dejová katastrofa, ktorá sa len letmo che podobať štýlu Saw, ale naozaj len letmo. Proste hru o prežitie nemôže točiť každý a už vôbec nie nejaký tvorca tv filmov o kovbojoch Sean McNamara. Cieľom filmu bolo ukázať len nejaké hnusy, aby to zapadlo do žánru horor. ()

oveckaoa

Rodina jde navštívit svého dědu kdesi na ostrov kde má zámek. Tam jich někdo zavře a postupně zabíjí pak zjistí, že jejich děda byl příbuzný Holmese https://cs.wikipedia.org/wiki/H._H._Holmes a jde v  jeho  stopách a to je celý film. Hraje si to na Saw, ale nemá to zajímavé postavy a ani děj jediná dobrá past a scéna je ta s tou ´´kotelnou,, .  Na konci se to pohřbí samo tím, že chlápek co sotva chodí o berli zde oběsí starého dědka pak  zase sotva chodí a , aby to obhájilo svoji existenci dá to pointu , že tam vraždí někdo jiný. 20 procent ()