ricci.s

Zábavná, svieža a energická hororová komédia o štyroch dievčatách, ktoré sa vybrali kempovať do lesa. Hlavná hrdinka Eddie totiž pripravila prekvapenie pre svoju najlepšiu kamarátku, ktorá má krátko pred svadbou. Napokon bude tých prekvapení viac a skončí to krvavými jatkami. Treba sa trochu "prehrýzť" cez trochu otravnú prvú polovicu, v ktorej hlavné hrdinky viac lezú na nervy ako bavia, ale akonáhle sa odhalia karty, začne to výborne fungovať. Film je podaný odľahčenou formou, vraždy sú kvalitne prevedené, herecký výkon psychopatického "killera" ma v koncovke neskutočne bavil. Rozmýšľal som aj nad vyšším hodnotením, len to by muselo k vraždeniu prísť omnoho skôr, obetí tiež nebolo práve veľa a miestami som cítil nevyužitý potenciál (pri scéne s motorovou pílou by som rozhodne pritvrdil, scéna s medvedíkmi bola trestuhodne nevyužitá). ()

*CARNIFEX*

Pri takýchto námetoch sa nedá vsadiť na nič iné, ako na gore, lebo každému musí byť predsa jasné, že po dejovej stránke pôjde o stupiditu, pričom ani postavy ako také, asi príliš inteligentné nebudú, keďže deti z Harvardu do hôr stanovať nechodia. Tie totiž trávia čas na plážach v prímorských oblastiach Ukrajiny, ako vyzýva "Denník N", lebo šak Hawaj ako taký, už proste vyšiel z módy a treba oživiť cestovný ruch na východe (čo tam potom, že je tam vojna). "KillHer", je ako taká lacná prostitútka, ktorá by nedokázala uspokojiť, ani keby veľmi chce, lebo aj keby vie urobiť ukážkový orál, zlomí Vám v poslednej fáze cikulu. Neviem načo je toto dobré, ale toto je presne jeden z tých pokusov, na ktoré sa neoplatí minúť ani cent, tobôž 10 minút života, lebo to gore, ktoré sa tú občas objaví, stojí až na ojedinelé okamihy taktiež za hovno. ()