Epizódy(13)
-
Do it yourself (S03E01)
-
Der Glückspilz (S03E02)
-
Mutproben (S03E03)
-
Der Spaltpilz (S03E04)
-
Die Hexen von Berlin (S03E05)
-
Amor lebt (S03E06)
-
Knastbruder Felix (S03E07)
-
Eine Landpartie (S03E08)
-
Die Narren sind los (S03E09)
-
Begegnung in Moll (S03E10)
-
Liebe geht durch den Magen (S03E11)
-
Anwälte der Prärie (S03E12)
-
Aussteigen für Anfänger (S03E13)
Hrajú
Christoph M. Ohrt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Highlander (1992) (seriál)
Rebecca Immanuel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Isabel Tuengerthal
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Ingo Naujoks
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Nina Bagusat
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Vanessa Berthold
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Martina Servatius
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marie Zielcke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Detlev Buck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ulrich von Dobschütz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Rytier šťasteny (1984) (seriál)
Ostrov pokladů (1987) (seriál)
Tajomstvo Sahary (1988) (seriál)
Eva Scheurer
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Jörg Schüttauf
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Zlé banky (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Peter Ketnath
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Horst Günter Marx
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tatjana Blacher
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wilfried Baasner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Siedmy zvitok (1999) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Prípad pre Lišiaka (2005) (seriál)
Herbert Feuerstein
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Carol Campbell
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doris Kunstmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Rytier šťasteny (1984) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Dagmar Sitte
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)