Příběh o krvavé pomstě, před níž ani Bůh neochrání. Za zdí ponurého kláštera se šíří strach... Čtyři nebezpeční gangsteři uprchnou z vězení. Ukryjí se na jediném místě, kam je policie nemůže následovat - v Cisterciánském klášteře. Mezi uprchlíky, připravenými zabíjet na ochranu své konečně nabyté svobody, a bezbrannými mnichy začíná boj o přežití. Ale v téhle smrtící konfrontaci není nic, jak vypadá. Uvnitř kláštera začíná peklo. (DVD Edice)

Fr

jmenuje se kristian. narodil se před 13 lety. zemřel před 13 lety. dostal druhou šanci. udělal obchod a žije v klášteře jako mnich. trápí se výčitkami minulosti.... vypadalo to zajímavě. pak jsem pomali zjišťoval, že hlavní hrdina je magor, který se chová úplně jinak, než by se chovat měl. a film, ve kterým je hlavní hrdina magor, se asi trhákem nestane. i když je banda čtyř gaunerů krvavá. ani ten klášter na mě nijak zvlášť nepůsobil. zbytečnej film, kterej když neuvidíte, o nic nepříjdete. ani o to, kdo se chce pomstít a kdo tehdy tu noc neumřel. ()

blackrain

K navození té správné hororové atmosféry přispěla hlavně lokalita kláštera, sklepní labyrint a samozřejmě klášterní hudba. Ovšem, to jsou atributy, které dokáží děsit samy o sobě a to nemusí jít nutně o horor. Se scénami s klášterem se konečně dostavilo tajemno, které jsem tolik chtěla. Škoda, že pan režisér toho na začátku tolik prozradil. Mohlo to být víc zajímavější. Nadávek je tu opravdu více než dost. Requiem je spíše thriller, ale k hororu má hodně našlápnuto. ()

ForzaJuve

Tak se tak probíjím TV programem, najedu na něco s názvem Requiem, přečtu si popis a najednou si uvědomím, že jsem na tom byl v kině! Pátrám v paměti o čem to vlastně bylo, ale jediný na co si pamatuju je slib, který jsem si po shlédnutí této francouzské sračky dal: "Už nikdy nechoď do kina na něco, o čem si předem nic nezjistíš"! Byla to naprostá ztráta času i peněz! ()

SOLOM.

Moc hororových okamžiků tady rozhodně nečekejte, ale pokud chcete zabít nudu a podívat se na akční střílečku ve starém klášteře, tak není nic lepšího než si pustit právě tenhle film. Pobavíte se, nudit se budete jen místy, dokonce se dočkáte i několika mrtvol. Navíc se dozvíte jak se na zabijačce nejlíp podřezávají prasata. Jako horor nic moc, jako akční thriller tento snímek ujde. Jelikož jsme ale ta hororovém webu, tak mé hodnocení musí jít samozřejmě směrem dolů. Slabých 40%. ()

AlistairMir

Ponurej klášter a parta magorů co bude nahánět během deštivé noci, kde blesky křižují oblohu, našeho hrdinu a spol...to zní báječně...No tak trochu polevme z nároků a máme tu film o partě magorů co šikanuje hlavního hrdinu. Slovo horor bych vyškrtnul, ale dívat se na to v pohodě dalo, akorát z té hororové stránky totálně nevyužitej potenciál, nemá to gore (jako že brutalitu) , nemá to duchařinu (klášter k tomu přímo lákal) a vlastně to má jen tu partu magorů co mají IQ pokojové teploty s kápem v čele co to dotáhl na IQ napařovací žehličky a tak je tedy vede. Celkem prima thriller, mizerný horor takže kolem a okolo zlatá střední. PS : Ve filmu padne opravdu krásná nadávka to jsem fakt čučel na drát. ()